Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Láttatok már éhező papot?

Láttatok már éhező papot?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert tesznek valami a jövőikért...

Egyébként vannak, akik szándékosan éheztetik magukat, ami nem normális.

2013. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
azok az ingyenélők nem éheznek, bezzeg a gyári munkás, meg akik ilyenkor a 40 fokban vannak kint, az nem izgat senkit
2013. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy éhezett-e azt nem tudom, de a saját apai örökségéből, a saját szülői házában (már huszonéve) működtet egy anyaotthont egy görögkatolikus pap a városunkban. Évente egy tucat nőnek és több tucat gyermeknek ad ezzel tetőt a fejük fölé és kenyeret a szájukba...
2013. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
A községemben lévő katolikus papnak 2 évente új autó, minden nyáron külföldi nyaralás, saját ház plusz egy balatoni nyaraló. Szerintem nincs gondja a kajára sem :D
2013. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éhezőt nem, mert ha pénze nincs is, a hívek legalább ennivalóval kisegítik. Több példát is láttam arra, aki ilyen segítségre szorul: nem mindenki lakik és paposkodik olyan környezetben, ahol dúsgazdagon el tudnák tartani, márpedig a juttatásaik legnagyobb részét nem a püspökségtől kapják, hanem a saját plébánia hívei által.
2013. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A rendszer és a hívők eltartják,aki meg segít másoknak amúgy is megtenné.
2013. jún. 21. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!