Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ajánlanátok ilyen igét a...

Ajánlanátok ilyen igét a Bibliából?

Figyelt kérdés
Isten gondviselő szeretetéröl keresek igét. Valami hasonlòt ahhoz, h ne félj mert neveden szolitottalak..., vagy el nem feledkezem rolad...
2013. jún. 21. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfeledkezik-e csecsemőjéről az anya, nem könyörül-e méhe gyermekén? Ha mások megfeledkeznének is, én nem feledkezem meg rólad! Íme, tenyerembe véstelek be, szüntelen előttem vannak falaid. Ézs 49,15-16
2013. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Zsolt 40,18

Rólam is, noha én szegény és nyomorult vagyok, az én Uram visel gondot. Te vagy segítségem, szabadítóm, oh Istenem, ne késsél!


Zsolt 55,23

Vessed az Úrra a te terhedet, ő gondot visel rólad, és nem engedi, hogy valamikor ingadozzék az igaz.


Üdv. Péter

2013. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(Ézsaiás 43:1-4) 43 És most így szól Jehova, a Teremtőd, ó, Jákob, és Megformálód, ó, Izrael: „Ne félj, mert én megváltottalak. Neveden hívtalak. Enyém vagy. 2 Ha vizeken kelnél át, én veled leszek, és ha folyókon, nem borítanak el. Ha tűzön mennél át, nem égsz meg, és a láng sem perzsel meg téged. 3 Mert én vagyok Jehova, a te Istened, Izrael Szentje, a te Megmentőd. Egyiptomot adtam váltságul érted, Etiópiát és Szébát helyetted. 4 Mivel értékes vagy szememben, tisztelet övez téged, és én szeretlek. Embereket adok helyetted, és nemzeteket a lelked helyett.


(Jób 14:15) 15 Szólítani fogsz, és én válaszolok neked. Vágyakozol majd kezed műve után.


(Zsoltárok 27:10) 10 Ha apám és anyám elhagynának is, Jehova magához fogad engem.


Katy Weaver

2013. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


"Ímé, boldog ember az, a kit Isten megdorgál; azért a Mindenhatónak büntetését meg ne utáljad!

Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de kezei meg is gyógyítanak.

Hat bajodból megszabadít, és a hetedikben sem illet a veszedelem téged." - Jób 5,17-19


"Minden gondotokat ő reá vessétek, mert néki gondja van reátok." - 1Pt 5,7


Valamint a 91-es zsoltárt ajánlom még: [link]

2013. jún. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(Zsoltárok 9:10) "Akik ismerik a nevedet, bíznak benned, Mert nem hagyod el a téged keresőket, ó, Jehova"
2013. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!