Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! A Biblia alapján...

Keresztények! A Biblia alapján bűn, ha puszit adok a páromnak házasság előtt? [többi lent]

Figyelt kérdés

Vagy bűn az, ha házasság előtt megfogom a kezét?

Bűn az, ha házasság előtt megcsókolom?

Bűn az, ha házasság előtt kicsit össze tapizzuk egymást?

Bűn az, ha házasság előtt a kezemmel kényeztetem?

Bűn az, ha házasság előtt orálisan kényeztetem?


A paráznaság tudom, hogy bűn és azt nem is csinálnánk, viszont ha ezeket sem lehetne akkor az elég szomorú lenne...


Ezeket a kérdéseket pedig azért tettem fel ilyen felsorolás képen, hogy lássam mire mi a reakciótok és, hogy szerintetek hol van a határ mind Biblikusan mind pedig a saját elképzelésetek szerint ami pedig őszintén szólva nem érdekel. Tehát csak okosan a Bibliából érvelgetni :)


Köszönöm minden KERESZTÉNY válaszát :)



2013. júl. 19. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A Jehova tanúi szerint igen, a többi keresztény hívőnél meg ízlés kérdése.
2013. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Abban egyetértek, hogy úgy helytelen lenne ha mindenki mindenkivel csinálná korlátok nélkül, DE AZ, hogy én csak is a barátnőmmel csinálok ilyeneket szerintem az teljesen helyén való.


Nem vagyok az aki ilyen dolgok felől ítélkezik, de inkább már az lenne a bűn és a helytelen viselkedés forma SZERINTEM, ha mindenki már eleve úgy "köszönne" a másiknak, hogy lep#ppantja, ahogyan azt szereti sok fiatal lány csinálni már szinte mindenhol mindenféle idegennel is akár...


Mi szerelemből csinálnánk ezt és csakis egymásnak.

2013. júl. 19. 15:42
 3/18 anonim ***** válasza:

Dehogy bűn, ne butáskodj már! Természetes, hogy szeretitek egymást és vonzòdtok egymáshoz. Ő a szerelmed!

Nagyon sok boldogságot:)

2013. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként még megjegyezném, hogy az orális, anális szexet és pettinget nyugodtan veheted a szex kategòriába. Nem mentség. De a szex sem bűn, mert nem egy ceremòniátòl függ, hogy ki lesz házas.
2013. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Rossz helyen kérdezed. Kérdezd meg gyontato atyádat, ö pontos választ fog adni. Az, hogy mi bün és mi nem az, nem népszavazás kérdése. (Ha nincs gyontato atyád akkor meg nem is vagy igazán hivö. Miért provokálsz?)
2013. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Gyóntató atya az kell neked -.-


Tudod, nekem egyedül Jézus az akihez fordulok a bűneimmel.

2013. júl. 19. 17:28
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg Jézustól! :)
2013. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Oké, kérdező, rajtad a sor!


A Biblia alapján határozd meg először, hogy a Biblia mit nevez házasságnak. Bátran!

2013. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A kérdésednek akkor lesz értelme, ha meghatározod, hogy mi a házasság!?

2013. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Kedves 5. válaszoló! Nincs minden vallásnál gyónás, úgyhogy ezt a hozzáállást kikérem magamnak, engem húztál föl vele, pedig közöm nincs sem a kérdezőhöz, sem hozzád. Legközelebb fogalmazz felnőtt módjára, ne legyünk már óvódások!

Kedves kérdező! Szerintem igaz, amit itt leírtak, nem egy népszavazás dönti el, hogy mi bűn és mi nem, ezt jobb lenne megkérdezni máshol, ha nem szégyenled, akár a Tisztelendőtől is.:)

2013. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!