Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Érvényét vesztette volna az...

Érvényét vesztette volna az alámerítkezés?

Figyelt kérdés

Keresztény vagyok és miután alámerítkeztem rá egy hétre sikerült is lefeküdnöm valakivel. Mit tegyek ilyen esetben? Újra meg kell ismételnem az alámerítkezést, hogy a mennybe kerülhessek vagy nem kell?


Kérem csak keresztények írjanak!


A többi ember akik okosak azok tiszteletben tartják az utóbbi kérésemet a többieknek pedig TILOS!



2013. aug. 5. 16:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem. De megbántad? Tudatában vagy ebben a pillanatban a tetted súlyának? Újra el fogod követni?
2013. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vesztette érvényét!
2013. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 kzs ***** válasza:
Nem kell újra alámerítkezned, ellenben térj meg belőle.
2013. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem neked már jegyed van pokolba ;)
2013. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
13%
Isten NEM tiltotta meg a szexuális életet. Ha az a szekta, amibe betértél, ezt tanítja, akkor menj egy normális vallási közösségbe.
2013. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hazassagon kivuli lfekvesrol van szo, amit igenis tilt a Biblia.


Nem kell ujra alameritkezned, viszont bunbanatra es megteresre ebbol szukseg van.

2013. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Oké akkor meg kell térnem. És mégis hogyan? Jézushoz már megtértem milyen megtérésre lenne még szükségem?
2013. aug. 5. 17:46
 8/19 A kérdező kommentje:
Mondom a többieknek TILOS.
2013. aug. 5. 17:50
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
a lefekvést még próbáltam megvédeni neked, de ezt a TILOSozást nem! Itt szerintem mindenki keresztény és olyan válaszokat is adott! Szóval a TILOS miatt mész a pokolra :(
2013. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Megteres ebben az esetben a bun beismereset, megbanasat, bevallasat jelenti, es azt, hogy nem ismetled meg tobbet.
2013. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!