Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van kicsi és nagy biblia?

Miért van kicsi és nagy biblia?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy hogyan csinálják meg azt, hogy a betű nagyság és a sortávok ugyanakkorák, de az egyik Biblia nagy és vastag, a másik kicsi, de nem vastagabb a másiknál.

Valamint ugyanúgy tartalmazza az Ószövetséget, és az Újszövetséget is.

Akkor most hogyan van ez?!


2013. aug. 16. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak szerinted ugyanakkora, mindenki más kisebbnek látja a kisebben a betűket és vékonyabbnak a papírt.
2013. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinek hogy tetszik. Én azt nem értem hogy miért szedték két hasábba a verseket?! Az enyémbe úgy van, és sztem sokkal jobb lenne nem soronként 1 mondatot olvasni, hanem mint egy normál könyvet
2013. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan Bibliát, de nekem nem tetszett.
2013. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Létezik olyan kiadás is, ahol egy hasáb van csak, akár egy rendes könyvben. Engem meg az zavart, lévén sokkal nehezebb megtalálni egy hosszú sorban versszámokat.


Amúgy papírvastagsággal sokat tudnak módosítani méreten, Kérdező, de hidd el, hogy a betű is kisebb.

2013. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!