Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megszűnnek egyszer a bajok?

KZitus kérdése:

Megszűnnek egyszer a bajok?

Figyelt kérdés
A jelenések21,3,4 ír erről. De miért higgyem ezt el?

2013. aug. 22. 10:43
 1/3 kzs ***** válasza:

A válasz nagyon egyszerű: azért KZitus, mert a teljes SzentÍrás - beleértve a Jelenések könyvét, és azon belül ezeket az Igéket is - Istentől ihletettek.


Teljes mértékben hidd el! (én azt teszem, még ha ezért le is pontozol/pontoznak)

2013. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak üzenném,hogy az ihletés, nem pontos diktálást jelent...(nem pontoztalak le vagy fel,de azért ennyit be kell ismernünk)


A kérdésre válaszolva: Kedves KZitus, nem hiszem, hogy én vok a legjobb embered ez ügyben, de véleményem szerint, ha találsz alapot a kételkedéseidnek, akkor az arra is alap, hogy a többit is megkérdőjelezd.Egy matek feladatban is elég csak egy számítást elhibázni,vagy rájönni a hibára,hogy az egész egyenlet megváltozzon.


Ez esetben csak azt tudom javasolni,hogy legyél nyitott minden válaszra és objektíven állj hozzájuk.

2013. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

...ne hidd el, mert nem is a bajok megszűnésétről szól, hanem a beérkezéséről léleknek Istenhez...akkor pedig valóban minden könny elmúlik, mert a lélek hazatért végre...:)


...amúgy pedig a Biblia és más Szentkönvek igazat írnak, csak az emberi elme számára nem föltétlenül megérthető módon...ezért ha a vallásod Szent könyve a Biblia, akkor azt hidd el, de tudd azt is, hogy nem érted...vagyis ne kritizáld, ne boncolgasd, csak fogadd a szívedbe (ne az elmédbe csak) annak szav it, mondatait, és ne föltélenül keresd az értelmét, mert majd akkor megleled az értelmét (megvilágosodsz)amikor a szíved válaszol...:)


...már ha egyáltalán vallásos vagy, vagy istent kereső...:)

2013. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!