Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Adnátok ötleteket ehhez? (lent)

Adnátok ötleteket ehhez? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire ismert itt a fórum szerepjáték. (Több játékos ad össze egy történetet, melyben mindenki egy karaktert irányít.)


Felmerült egy olyan ötlet, hogy cseréljünk egymással karaktert. Tudjuk, hogy minden általunk alkotott karakter hordoz valamit belőlünk. Ha valaki más karakterével akarunk játszani, akkor egy új nézőponthoz kell alkalmazkodni. Úgy gondoljuk érdekes kaland lesz ezt megjárni.


Én is szeretném hitelesen vinni a kölcsön kapott karaktert, aki egy vallásos egyén, csakhogy én teljesen ateista vagyok. Hogyan tudnám kicsit átélni az ő gondolkodásmódját? Világ életemben távol állt tőlem minden ilyesmi.


2013. szept. 14. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Isten nem létezik! És Sátán sem! Csak a gyenge embernek találták ki, hogy irányítani lehessen őket!
2013. szept. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!