Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem jelentkeznek a...

Miért nem jelentkeznek a hitgyülisek mostanában, mi rosszat mondhattam nekik?

Figyelt kérdés
Egy pár hétig be akartak hívni maguk közé gyülekezetesek, nagyon szívélyesek voltak, többször beszélgettünk is élőben, a legutolsó beszélgetés óta azonban eltűntek, nem jelentkeznek sehogy sem, pedig semmi sértőt nem mondtam nekik, ugyanúgy beszélgettünk, mint máskor, mi történhetett, mit ronthattam el vajon? Megsértődhettek valamin? Mit nem szabad nekik mondani?

2013. szept. 17. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, jobban jártál.
2013. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
ha rájössz áruld pénzért!
2013. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kzs ***** válasza:
38%

@ Első válaszoló


Miféle hülyeséget írsz te??

Miért járna jobban a kérdező?

-------------

@ Kérdező


Te tudod, mit mondtál nekik, de - ha úgy gondolod, nyitott voltál - biztos nem benned volt a hiba.

Egyébként szívesen válaszolok bármilyen kérdésedre (vagy csak ha beszélgetni akarsz), írj.

Én is a Hit Gyülibe járok.


Üdv: kzs

2013. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehet esetleg, hogy elszóltad magad: nincs saját házad, és nincs vastag bankbetéted????


Ha így van, ettől kezdve keresd a HIT-ed magad, persze lehet szétnézni más egyházaknál is, pl. katolikus, református, vagy akármi más helyen is megtalálhatod az "egy és igaz Istent", hiszen Isten mindenütt ott van és mindent lát!

2013. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kzs ***** válasza:
54%

@ Előbbi válaszadó


Nem hiszem, hogy ez lehetett a gond.


Képzeld, nekem még a nyavalyás pincsi-kutyámról se tudnak, nemhogy az anyagi helyzetemről...

Na, és mégis normálisak, rendesek, soha egy pillanatra se kutakodtak se a magánéletem, se az anyagi helyzetem iránt, és ennek már 12 éve.


Úgyhogy ne írj légyszíves, hülyeségeket.

2013. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kzs ***** válasza:
44%

@ 4-es válaszadó


Figyelj, a szóban forgó kérdés az volt, hogy "Segítenétek nekem gyűlölni a Hit Gyülekezetét?", hanem pusztán egy érdeklődés. Hogy mi történhetett, amiért nem keresik őt (mármint a kérdés feltevőjét)


Erre kellett volna válaszolnod, és nem ezt tetted.


A másik: megkérnélek, hogy a provokatív, sértő válaszokat próbáld mellőzni, mert ennek semmi értelme.

Én téged nem sértegettelek, és semmi olyat nem tettem neked, amiért ezt érdemeltem volna.


Gondolkodj el ezen, légy szíves.

2013. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kzs ***** válasza:
63%

* javítás


Az előbb kimaradt egy "nem" szócska (gyorsan gépeltem)

Tehát: a szóban forgó kérdés NEM az volt...


De a többi stimmel.

2013. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

"mi történhetett, mit ronthattam el vajon? Megsértődhettek valamin? Mit nem szabad nekik mondani?"


Lehet, hogy kipróbálják, működik-e nálad a figyelemmegvonás stratégiája... ;)

2013. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

A 8. válaszoló írásában lehet valami igazság!

Ugyanis szokásuk a kis közösségeknek, hogy bizonyos ideig rendszeresen keresnek, töretlen, folytonos a kommunikáció, aztán csak "eltűnnek", amikor azt látják, hogy esetleg hiányoznának. Így sokaknál elérik azt, hogy önként mennek utánuk, hozzájuk, mert keletkezett egy űr.


Majd azt mondhatja a közösség, hogy ők senkit nem hívtak konkrétan a közösségbe, mindenki önként kereste meg őket.


Ez nem vicc és nem rossz szándékkal írt válasz.

Egyszerűen a pszichológiát használják eszközként.


Ébernek kell lenni az ilyen és hasonló esetekben.

2013. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%

4-es vagyok!

Pontosan arra válaszoltam, amire a kérdés irányult:

azért, mert "...elszólta magát, hogy sem saját háza, sem bankbetétje nincs."


Mit nem lehet, ezen érteni?

2013. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!