Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lenne olyan Jehova Tanúi...

Lenne olyan Jehova Tanúi közül aki szívesen beszélgetne velem facebookon, vagy skype-on?

Figyelt kérdés
Tanulmányozom a bibliát és a Mi tanít valójában a Biblia könyv 13. fejezeténél járok. emellett soktam más könyveket is olvasni, de nagyon örülnék ha valakivel Jehova Tanúi közül taníthatna vagy segítene jobban megértenem dolgokat, kérdezhetnék. Köszönöm remélem sikerrel járok :) ja és a kor, nem nem számít csak beszélgessünk
2013. szept. 18. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem személyeskedés képpen kérdem és nem is áll szándékomban lebeszélni téged semmiről. De megkérdezhetem,hogy miért épp a J.T-tól kérsz segítséget?

Ismétlem! Nem lebeszélni akarlak csak megkérdeztem.

Köszi!

2013. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne tőlük kérdezz, mert ők átírták a Bibliát a saját szájukíze szerint.
2013. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Nem egészen értlek. Ha tanulmányozod a Bibliát, ez azt kell jelentse, hogy járnak hozzád. Van kitől kérdezgetned:)


Miről is van szó tulajdonképpen?

Üdvözlettel: Zita

2013. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
magam tanulmányozom, nem járnak hozzám.
2013. szept. 19. 12:19
 5/9 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolónak, nincs átírva, csak könnyebben megértehtővé van átírva, a tartalma a lényege ugyan az. vesd ösze a két fordítást
2013. szept. 19. 12:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö ha összevetjük a két Bibliát hidd el nekem,hogy azt bajosan fogod tudni megmagyarázni.

Az U.V hez sokmindet hozzátettek és sokmindent megváltoztattak olyan módon,hogy még tanúlt emberek is beleesnek a csapdába. Ne tartózz te is közéjük mert rossz útat választól.

Tudod,néha az a legveszélyesebb ami a legközelebb áll az igazsághoz képzeleted szerint.

Ne légy te is egy szervezet áldozata,hanem légy Jézus követője,és akkor megtalálod a választ.

2013. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
És kik ma Krisztus követő, melyik szervezet? Istennek mindig is volt szervezett népe? Krisztus is megszervezte a tanítványai munkáját? Várom a válaszokat. Köszönöm.
2013. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én szívesen beszélgetek veled, akár üzenetezés formájában is, itt GYIK-en. Írj privátot.

2013. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KZitus ***** válasza:
Kedves kérdező. Sikerült találnod beszélgetőtársak(kat)?
2013. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!