Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért szólnak be a kereszténye...

Miért szólnak be a keresztények ha pentagrammos felsőt hordok? Miért ítélkeznek fölöttem ha azt sem tudják mit jelent-e jelkép számomra?

Figyelt kérdés

Amúgy ilyen pentagrammról van szó: [link]


Miért kell leszólni az embert,ha egyszerűen más a vallása?



2013. okt. 8. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Add be nekik, hogy te a sátán gyermeke vagy, és akkor messziről elkerülnek :D
2013. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Milyen keresztények? A szektád, a két ismerősöd, vagy a poénkodó haverjaid?
2013. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb keresztyén egy forrófejű kamaszt látna benned, és mosolyogna, gondolván hogy "majd kinövi", vagy hogy "ááá a régi szép idők, mikor én voltam fiatal". Szóval sajnálattal közlöm, hogy nem keltené az általad várt megbotránkozást, és nem vennék komolyan az emberek :)
2013. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Látszik nem értitek.

Miért lennék ettől sátánista és szektás?

Én a pentagrammra úgy tekintek mint az egyensúly szimbólumára(sőt rengeteg jelentéssel bíró jelkép ez).

2013. okt. 8. 16:38
 5/12 A kérdező kommentje:

,,Milyen keresztények? A szektád, a két ismerősöd, vagy a poénkodó haverjaid?"


Nem.

Mondok egy példát:

Állok a buszmegállóba aztán odajön egy emberke és össze vissza hablatyol nekem,hogy a pokolrajutok,meg miegymás.

2013. okt. 8. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt pentagrammos felsőm,mégis megtaláltak,ugyanezzel a dumával...Mondd meg nekik,hogy az ítélkezés Isten dolga,ha egy szintre emelik magukat vele,akkor a sátánt szolgálják....Vissza fognak venni magukból.
2013. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm. :)
2013. okt. 8. 18:05
 8/12 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2013. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs pentagramos cuccom, mégis minden héten legalább egyszer meg akar valaki téríteni. A békejel-medálomra meg azt mondta egy vallásos ismerősöm, hogy az "megtört kereszt", és a sátán jele.

Azt viszont nem értem, hogy a pentagramod mögötti lángok mit jelképeznek, ha nem a pokol tüzét.

2013. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mustafa33 ***** válasza:
Mert ebbena formában a pentagramnak a jelentése igenis más mint amit te említesz. Mint ahogy más a vörös 2 lábon álló pentagram jelentése. Azt ugye nem viseled? mert tudod a jelentését. És még sok formájú pentagram szimbólum létezik eltérő jelentésel. Gondolom, nem viselsz olyan jelet amt nem tudod mit jelent? Vagy igen? Akkor úgy jársz mint a kínai tetkós akire az van varva, hogy: olcsó sült csirke fokhagymával, de ezt nem tudja és büszkén mutogatja, hogy micsoda jakuza ő mert azt sem tudja hogy nem japán betűk. ☺
2013. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!