Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek a kisértések ellen?

Mit tegyek a kisértések ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én hiszek Istenben és 15 éves vagyok!Ilyenkor vannak a nagy kisértések(paráználkodással kapcsolatban).

És most nem tudom mit csináljak és hogy?Sokszor nem tudok ellenálni már hogy nézzek egy két olyan filmet a neten.

És az is érdekelne hogy mikortól számit a dolog paráználkodásnak?



2013. okt. 10. 18:20
1 2 3
 21/25 hypno ***** válasza:
0%

#19 A paráznaság eredménye, hogy nem halt ki az emberiség. Te is azért születtél meg, mert a szüleid paráználkodtak egy jóízűt.


A vallásod előírásai nem azt jelentik, hogy egy magasabb rendű hatalom eldöntötte, hogy az ember nem kívánhatja a szexet, hanem azt, hogy társadalmi elvárás volt (és ma is az) ennek bizonyos keretek közötti gyakorlása.


Emiatt ne legyenek álmatlan éjszakáid.

2013. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kérdező,téged félrevezetett a keresztény egyház,csakúgy,mint sok más fiatalt.Azért érzel "kísértést",mert tinédzsereknél ez természetes,nem azért mert rossz ember vagy.Isten belegyezése nélkül nem lehetne ilyen a természeted.Akkor gondolod,hogy ő az,aki ítélkezne fölötted? Nem,nem,az emberek azok akik elítélnek,és ezt Isten ítéletének állítják be,hogy ne kérdőjelezd meg az ítélet "valódiságát"-hiszen,akit mélyen tisztelsz,akire felnézel,aki mellett porszemnek érzed magad,annak szavát nem mered kritizálni,kétségbe vonni.Most valószínűleg felháborodsz ezen,és rosszindulatúnak látod a válaszom,de át fogod látni idővel,hogy így van.
2013. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Először is bocsánatot kérnék a normális válaszolóktól,hogy nen olvastam el az összes üzeneteiket!

Viszont az 5-ös és a 8-as válasz íróira hallgass,s akkor a jó úton fogsz járni.


Amint látod,a gonosz mindenhova odatolja az orrát,ahova csak lehet-ezt itt is tapasztalhattad azokban az üzenetekben,válaszadók személyében akik a paráznaságra próbálnak csábítani.


Tudom,igen nehéz tud lenni ellenállni a kísértésnek-az ördögnek-de amennyire csak tudsz,igyekezz bűn nélkül élni,egíteni/tanítani másokat,hogy kedves legyél az Atya előtt,s hogy másokat os a jó útra terelj!


Gyónjál havonta és élj keresztényhez méltó életet,mert amiről lemondasz,azért a Mennyben 100x-os jót kapod vissza!


Tartsunk össze,s küzdjünk a rossz ellen!


Isten áldjon,Testvérem!


18/F

2014. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Amint látod,sokan kiforgassák a Biblia tanítását,s úgy próbálnak rosszra csábítani,hogy saját,kicsavart szöveggel sózzák az eszed!

Ne engedj nekik!


az előző válaszoló!

2014. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Állj ellen neki mert az önkielégítéstől megvakulsz a házasságon kívüli szexuális kapcsolattól vagy kapcsolatoktól a köv. életedbe meg minden féle testi és szellemi fogyatékos leszel.A szex csak gyermekáldásra való.☺ha nem akarsz magadnak rosszat elkerülöd a szex összes formàlyát.
2019. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!