Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A múltkor hallottunk egy...

A múltkor hallottunk egy vallási közösségről a mormon egyházról. Szeretnénk csatlakozni, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetek én is mormon???
2009. nov. 12. 10:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

11:11 vagyok. Köszönöm. Anyukám is büszke rám.

Ennyi erővel mondhatnám vissza, hogy nem, hülye vagy, nekem van igazam, te értelmetlen idióta. De elfogadom.

De ne gondolkozz el azon, amit írok, mert még kiderül, hogy van benne némi igazság. De azt nem akarjuk.

2009. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy meglepő kérdés... Hallottál róla és már szeretnél csatlakozni, nem semmi. Én is hallottam, hogy finom a pacalpörkölt.. no de ez egészen más. Előbb talán meg kellene ismerni tövirül-hegyire... Hááát, ámulok és bámulok..... Megkérdezhetem hány éves vagy? Mert ha 20-on túl, akkor le is hidalok...
2009. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 cynic ***** válasza:
63%

18:29 Más témakörökben is ilyen iszonyú primitív általánosításokkal érvelsz? Édesanyád tényleg büszke lehet rád.

Mondd csak, mit tudsz a különféle vallások előírásairól, erkölcsi/szellemi követelményeiről, és persze a követőiről? A buddhizmusnál, ógermán pogányságnál, szcientológiánál, hinduizmusnál, taoizmusnál etc. miféle formában jelenik meg pl a "szexizmus", meg a rasszizmus? Tudod, nem csak a kereszténység és annak különféle ágazatai léteznek a világon, akármennyire is próbálkoztok ti, ateisták fekete-fehérben látni a dolgokat. Az pedig a legdurvább általánosítás, hogy minden keresztény pedofil, "nácirasszista", stb. Pusztán felfújnak pár esetet, hogy ne tűnjön fel az embereknek az amerikai rabbik közt terjengő pedofil hajlam. Ennyi az egész.

2009. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Írj rám, és segítek.
2009. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

14:54

A három fő monoteista vallást vettem alapul, mert bár lehet, hogy a hindu és az iszlám követőinek száma nagyjából megegyezik, az iszlámnak nagyobb a befolyása. Sokat ér a buddhizmus csendes toleranciája, ha a keresztények gyűlölködése elnyomja azt.

2009. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 cynic ***** válasza:
45%
Miféle keresztény gyűlölködésről beszélsz te? Komolyan azt szűröd le Jézus tanításaiból, hogy "mindenkit gyűlölni kell, aki nem keresztény"?
2009. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb nézd meg ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=jFZ1jVO3-OE

2009. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 cynic ***** válasza:
Semmivel sem gyűlölködőbb, mint a Talmudista zsidóság, akik kb primitív állatoknak tartják a nemzsidókat (gojokat). Másrészt az amcsiknál még jóval a II. világháború után is ment a negatív diszkrimináció, szóval ezen nem tudom, miért lepődtök meg.
2009. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Tudom, nem sokat ér a szavam, de szerintem ne akarj mormon lenni !
2010. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 F erii ***** válasza:
meg mondanád, hogy a keresztények, miért gyűlölködnek?
2010. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!