Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek? Hogyan...

Mi a véleményetek? Hogyan gyónjam meg? Segítség?!!

Figyelt kérdés

Megszeretném gyónni a maszturbációt, de hogyan?????

Mit mondjak: a)Paráználkodás,b)Tisztátalan viselkedés, c)Tisztátalan cselekedet..

Vagy mit javasoltok?Egyéb? Nem akarom, hogy kínos legyen...

Komoly válaszokat kérek:)

Kösz..



2013. okt. 22. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

Egyedül Jézus tudja neked megbocsájtani a bűnt és ráadásul bárhol/bármikor.

Szépen bemész a kis szobácskádba, bezárod az ajtót (ha be lehet zárni), letérdelsz, és kiáltasz hozzá teljes szívedből! Kérd, hogy bocsássa meg a bűneidet.


.


"Öldököljétek meg azért a ti földi tagjaitokat, paráznaságot, TISZTÁTALANSÁGOT, BUJASÁGOT, GONOSZ KÍVÁNSÁGOT és a FÖSVÉNYSÉGET, a mi BÁLVÁNYIMÁDÁS;"

Kolossébeliekhez írt levél 3:5


Érdekes, hogy a BÁLVÁNYIMÁDÁS szót használja a fösvényességre. Mintha itt mszturbálásról lenne szó...


Tehát D) Fösvénység

2013. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát kösz a választ, de nem..erre gondoltam...:)Tudod Jézustól már bocsánatot kértem,de ő meghagyta, hogy a földön is meg kell gyónni!

,,Mert amit megbocsájtotok a földön meglesz bocsájtva a Mennyben is..amit nem..."tovább tudod:)

Más javaslat?

2013. okt. 22. 20:20
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

El vagy tévedve kedves kérdező...:


Máté Evangyélioma 16. rész:

18. De én is mondom néked, hogy te Péter vagy, és ezen a kősziklán építem fel az én anyaszentegyházamat, és a pokol kapui sem vesznek rajta diadalmat.

19. És néked adom a mennyek országának kulcsait; és a mit megkötsz a földön, a mennyekben is kötve lészen; és a mit megoldasz a földön, a mennyekben is oldva lészen.

2013. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát amúgy meg nagyon szívesen a választ.


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? És, hogy fogtál-e már a kezedben Bibliát? Tudod úgy, hogy amit olvastál azt meg is értetted...

2013. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam meggyónni,h paráználkodtam magammal.
2013. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a társfüggőséged?
2013. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsánat, megbolondult a telefonom, és egy másik kérdéshez szánt válaszomat küldte el...


Kedves tattila! A kérdés nem az volt, hogy kell-e papnak gyónni! A kérdező hite szerint kell, és Jézus azt is meghagyta, hogy "Legyen nektek a hitetek szerint"...


Kérdező: sajnos nincs ötletem, nemigen lehet ezt megfelelően körülírni...

2013. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kár, hogy törölve lett a válaszom.

Pedig olyan izgi volt :D

ááááh:)


Leírom akkor a száraz valóságot mindenféle mellébeszélés nélkül.


Gyónd meg azt, hogy: maszturbáltál! Minek mellébeszélni?

2013. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Fordulj nyugodtan a lelkiatyádhoz. Nyugi, ö is cibálja a répát.
2013. okt. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#5 megadta a választ, fölösleges tovább ragozni és fölösleges trágárkodni. Bűn, ha az ember magának akar sekélyes "örömöket" szerezni és nem tudja uralni a testét, hanem a test a szellemén felülkerekedik. Egyszerűen, #5-ben módon rá lehet erre tekinteni, és megpróbálni fokozatosan a test fölötti uralmat megszerezni. Ez nem könnyű, az ember gyarló, de ha nem is akarja,az baj, a test feloldja a szellemi erejét, és győz felette: és marad az, ami már tömegesen jelen van, és a szenvedés forrása: rohangálnak lihegve, hogy testi vágyaikat betöltsék.
2013. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!