Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényként lehetek szabadk...

Keresztényként lehetek szabadkőműves?

Figyelt kérdés
Már nincs olyan keresztény közösség/gyülekezet/felekezet amit ne ismernék alaposan és sajnos sehol sem találom a helyem. A példamutató magatartás már meg van. Évekig tartó munka volt mire eljutottam idáig és most, hogy rendbe hoztam az életem és tiszta életet élek szeretnék munkálkodni valahol.

2013. okt. 24. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A szabadkőművesek alapvetően keresztények.
2013. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Mifajta kérdés ez? Van fogalmad bármelyikről is. A szabadkőművesség sátánista szervezet.Szolgálhatiod-e a sátánt és Jézust.Most vagy hideg legyél vagy forró.Mert ha langyos vagy Isten megrág és kiköp!
2013. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de miből gondolod, hogy sátánisták?
2013. okt. 24. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Úgy tudom, hogy a szabadkőművesek nem nézik a tagjaik vallását. Így zsidó, keresztény, muzulmán, stb. nyugodtan lehet szabadkőműves.
2013. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A katolikusokat eltiltja a szabadkőművességtől az egyházuk.
2013. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Már nincs olyan keresztény közösség/gyülekezet/felekezet amit ne ismernék alaposan"- Mély kétségeim vannak eziránt, mert az előbb olvastam hogy kb 3000 magát kereszténynek mondó felekezet van ! Ezeket mind alaposan ismered ???

És ebből csak egy az igazi ! Nekem úgy 15 évembe került míg megtaláltam.

2013. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz valamit is tenni az Úrért, ha hagyod, hogy Ő mondja meg neked mit csinálj. Te nem tudod mire vagy képes, de Isten tudja és biztos lehetsz abban, hogy alkalmat fog neked találni arra, hogy a te képességeid szerint szolgálhasd Őt valamilyen módon.
2013. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A szabadkomuvesek es a keresztenyek teljes ellentetek..szabadkomuvesek satanistak..
2013. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha ezt elolvasod ki tudod silabizalni a dolgok jelenteset.. [link]
2013. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!