Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Imádkoznátok értem? (bővebben...

Imádkoznátok értem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon nagy gondba vagyok. Imádkozni nem nagyon tudok, de szoktam próbálni azért. Most viszont nagyon nagy szükségem van a segítségre.

Tegnap részeg voltam és féltékenykedtem a barátnőmre, azt hittem hogy megcsal meg ilyenek és erre ő teljesen kikészült, beszélni se akar velem, holnap próbálok vele találkozni, de erre se nagyon tudom rávenni. Pedig a magam módján a csillagokat is lehoztam neki és őt szeretem a Világon a legjobban. Soha nem akartam volna szándékosan megbántani.

Arra kérlek titeket, hogy ha nem nagy kérés imádkozzatok azért hogy kibéküljön velem és ne haragudjon rám.

Köszönöm ha segítetek.


2013. dec. 11. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább kérj tőle bocsánatot, magyarázd el neki, hogy nem azért csináltad, mert nem bízol benne, hanem mert nagyon fontos neked, nagyon szereted és nem tudod elképzelni nélküle az életed.

Mindenképpen vegyél neki virágot vagy valami aranyos dolgot csinálj. Ebben nem tudok segíteni, mert te ismered őt.

Aztán nem tudom, valami a piával kapcsolatban sem ártana mondani, ami inkább humoros.


Béke veled!

2013. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Folyamatosan a bocsánatát kérem órák óta, remélem nem hiába :(
2013. dec. 11. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En megigerem neked, hogy este erted fogok imadkozni, de azert tisztazzunk par dolgot. A vilagon a legjobban az Urat kellene szeretned, mar ha hivonek erzed magad, es imadkozol. :) Az imankba nem szoktunk ugy imadkozni, hogy legyen ugy, ahogy en akarom, hanem legyen az Ur akarata szerint, es az hosszu tavon legyen jo nekem is. (es hidd el, az lesz) Olyan ez, mint amikor a pici gyerek csokit akarna enni allandoan. O nyilvan azert imadkozna, hogy "apa engedje meg, hogy ma megehessek 3 tablaval is". Az viszont nem a neki legjobb, es ezt a papaja tudja. Igy bar nem kap, csak par kockat, hosszu tavon ez az o erdekeit szolgalja, akkor is, ha ezt nem latja be.

Tehat, oszinten imadkozom erted, hogy boldog legy, de ne legy duhos Istenre, ha esetleg nem most, es nem ezzel a lanyzoval leszel az. Egyebkent szerintem meg fog bocsatani, es nagyon aranyos ez a kerdes/keres, tenyleg szeretheted ezt a lanyt! :)

2013. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De ne csak bocsánatot kérj, hanem írd le, mit érzel iránta.

Mellesleg az sem biztos, hogy ő szeret téged.

Csak most van alkalma téged bűnbaknak állítani.

Nem akarom teli beszélni a fejed a rossz dolgokkal, de erre is gondolni kell.

2013. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, nagyon remélem hogy tényleg megbocsájt:)
2013. dec. 11. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:

21:38as, Te úgymond máris a szívemhez nőttél :)

én is ígérem, hogy imádkozom érted, de a szívhez nőtt személynél a pont. talán annyi még, hogy imádkozni szerintem mindenki tud, aki magába néz, és szívből megbánja bűneit. és bárhogy is alakulnak a dolgaitok, Isten látja, mi megy végbe benned, és ha bízol benne, hosszútávon jó lesz. :)

2013. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Imádkoztam érted!:)
2013. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is fogok érted. Legalább ennyit adjak, ha már ilyen szépen kérted.
2013. dec. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Istennek és mindenkinek aki tényleg imádkozott értem ,sikerült kibékülni:)
2013. dec. 13. 07:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj, de orulok, gondoltam rad nagyon! Koszonom, hogy megirtad! Isten veled! :)
2013. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!