Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi mi annak a...

Jehova Tanúi mi annak a biztosításnak és a biztosítónak a neve, ami a vér nélküli kezelést támogatja?

Figyelt kérdés

Többször olvastam tőletek ezt, de a legutóbbi egyik hozzászóló is ezt írta:

" nekem van egy biztosításom, ami a rendkívűl drága vér nélküli dolgokat

támogatja"


2013. dec. 13. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Mivel egyszer már kikaptam hogy kiírtam egy címet mert nem reklámozható, ezért megírom privátban

szervusz

2013. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez külön csak evvel foglalkozó biztositás?


Mi értelme ennek?


Jehova Tanúinak nem kell semmilyen eféle biztositással rendelkezniük ahhoz, hogy megkapja ezt a szintü orvosi ellátást!


Ez biztosan azokat vonza, akik nem Jehova Tanúi, de mégsem szeretnének vért kapni se mütét esetén, sem sürgösségi esetben, csak nem tudják, hogy hogyan érhetnék el ezt!


Ha tudod, mit mondj az orvosoknak, te is kaphatsz vér nélküli orvosi ellátást.


http://www.youtube.com/watch?v=03XI0lBEYuc


http://www.youtube.com/watch?v=aG42joOx_0I


De Jehova Tanúi is felvilágosithatnak evvel kapcsolatban.

2013. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sandor76 ***** válasza:

Ez a biztosito,olyan gyogyszereket es keszulekeket bocsat a tagjai rendelkezesere,amellyel,vertranszfuzio nelkul lehet komoly vervesztessel jaro muteteket elvegezni.

Egy "epo"kezeles,=verserkentes,akar 200-ezer is lehet,es van amikor egy kezeles nem eleg.

Nem mindenki engedheti meg maganak,de az elet nagyon fontos,ezert a Tanuk mindent megtesznek ennek erdekeben.

Barki igenybe veheti.

2013. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ne lehetne publikus?

[link]

Bár nem hallottam másokat a kérdésben megfogalmazottak szerint beszélni róla, nem csak erre van.

2013. dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!