Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A pápa széke igazi aranyból...

A pápa széke igazi aranyból van, és a ruhája is?

Figyelt kérdés

itt egy kép: [link]


Az ott igazi arany, és a ruhájában is az van, vagy ez a modernkori pápaság már inkább ilyen csak aranyozott dolgokat használ?



2013. dec. 29. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem arany, különben nem tudnák megmozdítani sem. Lehet hogy arannyal van bevonva, de nem abból van.

A ruháján is csak aranyfüsttel fújt díszítés van.

2013. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aranyozott. A ruha az igazi bársony illetve valódi selyem kézzel hímezve.

Ami itt rajta van a pápán ,annak az árából(anyag+ munkadíj) abból vehetnél nyugodtan egy új kis-középautót.(kb 3-4milla)

És lehet,hogy keveset saccoltam.

2013. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mostani pápán már biztos nem ez van.Ha jól tudom fa trónra cseréltette a régit,és egyszerű ruhákban jár.Nekem szimpi.


Ateista

2013. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem arany az egész. Mint ahogy írták már, akkor jóformán meg se lehetne mozdítani a széken. Ez csak aranyozott. A stólán meg aranyszínű fonálból van a hímzés.
2013. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!