Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lehet ennek a filmnek a neve?

Mi lehet ennek a filmnek a neve?

Figyelt kérdés

Nicolas Cage játszik benne (ha jól emlékszem), legalább 10 éve láthattam a TV-ben és démonokat lövöldözött benne meg küzdött a gonosszal, miközben papnak volt beöltözve... mindig aranyat olvasztott be a shotiba (félig shoti félig számszeríj?) lőszer gyanánt.

Utána néztem a filmjei között, de ott nem találtam.



2014. jan. 10. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Boszorkányvadászat
2014. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehezen lehet ez a film a Boszorkányvadászat, amikor az két éve készült és a középkorban játszódik (ott eléggé valószerűtlen egy olvasztott aranyat lövellő shotgun).
2014. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

esetleg?

2014. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet mégsem Nicolas Cage játszott benne, de én mintha ő rá emlékeznék.
2014. jan. 10. 22:20
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves foglaltfelhasználó ez sajnos nem az, de azért köszönöm. A film amiről én beszélek egy hatalmas városban játszódik. A film végén pedig Nicolas a hegyről lenézve a nagy városra (cigivel a szájában?) elégedetten néz maga elé és valahogy így végződik...
2014. jan. 10. 22:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor az a Constantin, a démonvadász Keanuval.

[link]

talán

2014. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz az, köszönöm! Régebben láttam a Mátrixot amiben ugyan ez az alak volt benne, az is hatalmas film...
2014. jan. 10. 22:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak rájöttem :) De a filmkatalóguson a fórumon, ha ilyet kérdezel még hamarabb kaptál volna választ, mert sok ott a filmfanatikus.
2014. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34 perc alatt választ kapott, azért ez nem olyan rossz :)
2014. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy a vallás kategóriában van a kérdés. ;)
2014. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!