Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyetértetek ezzel a vallással...

Egyetértetek ezzel a vallással kapcsolatos idézettel? (nem az a száraz idézet, hanem humoros, és realista inkább)

Figyelt kérdés

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak."


/Robert M. Pirsing/


2014. jan. 21. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Teljes mértékben egyetértek.
2014. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Az író annyira egoista, hogy feltáételezése szerint az ő téveszméje a helyes és ehhez csatlakozott az első hozzászóló.

Neki elmélete van, nekem tapasztalatra épülő hitem.

2014. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Erre csak enyivel felelek:


Isten a világ "bolondjait" választja ki, hogy a bölcseket megszégyenítse:D


Tudod hány ilyennek voltam a tanuja? Rengetegnek, a saját életemben is, és mások életében is:)


Azért magyar emberből a Capitóliumban nem sokan voltak:D Pedig az illetőt sz arrá rágalmazták stb.

2014. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
*Azért magyar emberből a Capitóliumban nem sokan voltak:D hogy még beszédet is tartson, az eddig egyetlen egy ember volt
2014. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Hogy az idézetből kicsit többet érts:


A fenti idézetben bolond= a hitük miatt rágalmazott, megalázott, számkivetett


bölcs=másokat rágalmazó, gúnyolódó, csúfolódó, magukat feljebbvalónak gondoló, Istent tagadó

2014. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Ó igen,azok a csúnya ateisták, akiknek nincs szüksége képzeletbeli barátra.. a barbár mindenüket :D
2014. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem egyáltalán nem kéne elítélni azt, aki ateista... ő így boldog, nem él álomvilágban.:)

Magában hisz, illetve barátaimban. Ettől még normális ember...:)

2014. jan. 22. 15:50
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

" tapasztalatra épülő hitem."


Talán rálépett Isten a lábadra? :)

2014. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Le mínuszolod az igazságot?, hát ember te aztán tényleg maximálisan ki vagy készülve:D vagy fáj az igazság?:D
2014. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as, most nem pont rád értettem ezt, ha nem csak így általánosan.:) De igen észrevettem, hogy egyetértesz velem.:)
2014. jan. 25. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!