Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi tisztába vagytok...

Jehova tanúi tisztába vagytok a társulat történelmével?


2014. febr. 20. 22:16
1 2
 1/16 acelsziv ***** válasza:
63%
nem unod még?
2014. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Ez az igazi jó agresszív keresztény... fosd tele a gyakorikérdéseket.
2014. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Szia


csatlakozom az első válaszolóhoz.

Egyébként Tisztában vagyok vele, lassan Én magam is "Történelem" leszek, olyan régen vagyok Tanú

Azt kellene inkább meglátni, hogy Isten munkája hogy bontakozik ki, és hogy halad előre.


Miért nem beszélgetünk értelmes dolgokról?

Ezen az oldalon ha valaki valamit nem ért megkérdezi, némelyek válaszolnak rá, és a kérdező azt fogadja el amit akar belőle. és mindenki mehet aludni.


De nem tudni miért, egyes "keresztények" elfelejtik, hogy Jézus mit tanított nekik, és ezért nem is alkalmazzák.

De azért oktatni akarnak másokat, hogyan kell élni.


Mindenki nézzen saját magába, és csak saját magára nézve dicsekedhet, nem másra nézve, ha pedig van változtatni valója/mert mindenkinek van bőven/ maradjon csendben szépen válaszoljon, és ne sértegessen másokat.

2014. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
2014. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

Hát én is azt mondom neked, foglalkozzál valami hasznos dologgal.


Hallgass valami zép zenét, menj ki sétálni a természetbe, járd meg az Alpokat, szebb lesz az életed, hidd el.

2014. febr. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen mindegy mit mutatsz ezeknek, a társulat bármit megtehet, mert mindent elnéznek neki.
2014. febr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tisztában vagyunk a társulatunk történelmével.

Te tisztában vagy a Bibliád alaptanitásaival?

Csak mert én igen!

És nem a Katolikus egyház tanitott meg rá!

2014. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

Vidiripi


Személyes tapasztalatom az hogy ami nincs benne az Őrtorony irodalomban arról a tanúk jelentős többsége semmit sem tud.

De van meglepően jól tájékozott tanúk.

S van egy harmadik kategória is. Ők azok akik rengeteg időt töltenek az interneten így akarva akaratlanul is de belefutnak ezekbe a dolgokba.

S bizony így tudomásuk van róla.

De hogy mit hisznek el és minek járnak utána nos az már egy másik kérdés. De szintén személyes tapasztalatom az hogy nem nagyon járnak utána semminek s így nem is hisznek el belőle sokat.

Nagyon elenyésző azok száma akik tényleges kutatásokat végeznek ebben a kérdésben.

A komolyan és rendszeres internetező tanúk többnyire tisztában vannak vele. A többiek csak annyit tudnak amit olvastak a kiadványokban vagy a testvéreik amit elmondtak nekik.

2014. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 sandor76 ***** válasza:
0%

Igen.

Te is?

Akkor mi ez;httdfddfchhgjuvnr.

2014. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért keresgéljünk az interneten?

Nem vagyunk kiváncsiak a Tanúk elleni rágalmakra!

Máskülönben mellékes a szervezetünk történelme...a lényeg a jövönkön, a Biblia igazságain, és az örök életen van, amit Isten megigért, amely mindenki Bibliájában benne van, de amit nagyon kevesen tudnak és hisznek!!!

2014. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!