Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelenthet ez az alom? Es...

Mit jelenthet ez az alom? Es a hallva ne halljatok es latva ne lassatok jelentese?

Figyelt kérdés
Eleg furat almodtam miutan sokat imatkoztam,hogy kapjak valami jelet mi a helyes ut most az eletemben...Elhagyott a ferjem egy masik noert egy ev hazassag utan,pedig nala jobb embert senki sem ismert megis becsapott es elarult,pedig minden megvolt az eletunkbe...Jott egy masik ferfi aki ezutan mindenben mellettem volt,amiben a ferjemnek kellett volna.Szeret nagyon en megsem tudtam tovabb lepjek vagy bocsassak meg.Na mar most ezt almodtam:Voltam egy sotet buliba,ami orgiaba csapott at,nem akartam ott lenni,megsem mentem el onnan,de volt egy nagy kofal aminek a tuloldalan tenger volt,napsutes es boldogsag es at akartam ugrani,de a sotet bulibol huztak vissza es ereztem ahogy a gonosz megerinti a hatam,de sikerult atmennem.Aztan egy plazaban voltam,ahol a ferjem egy korlaton csimpaszkodott es eszeveszettul kiabaltam h jojjon el onnan,mert le fog esni,de ot nem erdekelte,nem figyelt ram.Az uj fiut nem lattam csak ereztem magam mellett,ahogy atkarol es huz elore es en akkor neztem vissza utoljara....
2014. febr. 21. 10:38
 1/7 sandor76 ***** válasza:
Imadkozz azert is,hogy megertsd.
2014. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az álom azt jelenti, hogy kevesebbet kéne imádkozni, és többet foglalkozni a körülötted lévő emberekkel.


Leginkább azért, hogy ne az utolsó utáni pillanatban jöjj rá, hogy veletek valami nagyon nem stimmel.

2014. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szeressük egymást ***** válasza:
Te nehezen, de megmenekülsz, a férjed pedig elkárhozik.
2014. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A jel az a "most"-ban van.

Azt gondolom jó lenne elcsendesedni egy kicsit,hogy a választ meghalljad.


Mert ugyan sokan kérik imában az útmutatást,de aztán mennek a maguk feje után.Mert az akarás a vágyak erősebbek.

A "most" elfogadása a lényeg,és annak elfogadásáért imádkozni,én is ezt teszem,ami békességet ad.

És nem hatni,nem akarni csak elfogadni azt ami van,mert az Istennek gondja van ránk.

És azt kapjuk amiből tanulni valónk van,illetve amit bevonzunk valamiképp.

Ezért jó elcsendesedni,és mindent vágyat akaratot Istenre bízni.Ha kértek valamit azt az Én nevemben kérjétek mondja Jézus Krisztus.Majd Ő megadja amire szükségünk van.:)

2014. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as ezt a kijelentést mire alapoztad.??
2014. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne az álmokkal foglalkozz, hanem a valósággal.

Alvás közben az ember tanul, elemez, reagál ez bizonyos szinten az őt ért hatásokra stb...

Előjöhetnek a vágyaid, a félelmeid, terveid, bármi.

2014. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!