Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nincs napjainkban földi...

Ha nincs napjainkban földi szervezete Jézusnak, akkor miről beszél a zsidóknak írott levél?

Figyelt kérdés
héberek 10.25 13:7 17 "engedelmeskedjetek azoknak, akik vállalják köztetek a vezetést" nem hagyva fel egybegyűlésetekkel"
2009. dec. 17. 15:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
ezt alátámasztanád nekem a bibliából?
2009. dec. 17. 15:42
 12/25 anonim ***** válasza:

már több kérdésben megtörtént, nézz utána


pl. "Te Péter vagy ..."

2009. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
aha. én igen. és te? de pl a katolikus szó hol található a bibliában? ha tényleg Jézus alapította, hogy lehet, hogy a nevében öltek? miért fogadják el, sőt törvényesítik a homoszexualitást? érdekelne a válaszotok.
2009. dec. 17. 15:47
 14/25 anonim ***** válasza:

miért fogadják el, sőt törvényesítik a homoszexualitást? érdekelne a válaszotok.


Hogy lehet ekkorát hazudni??

Ha meg ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, szóra sem vagy érdemes...

2009. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
ne haragudj. a híradóban láttam, hogy vannak homoszexuális papok. márpedig, ha ez kiderűlt, és a hivatalukban maradtak, azzal lényegében törvényesítették. vagy te erről nem hallottál? hátha valaki még alátámasztaná, aki hallotta, vagy látta.
2009. dec. 17. 15:52
 16/25 anonim ***** válasza:

az a te bajod, ha mindent elhiszel, amit a híradó mond


a papság pedig nem egy foglalkozás, munkahely, amiből ki lehet csak úgy rúgni az embert

ezért van bűnbocsánat


ha annyira ismered a Bibliát, tudnod kellene

2009. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy elítéli a homoszexualitást. figyelj csak! írd már ki kérdésre, hogy igaz-e az, hogy vannak homoszexuális papok.
2009. dec. 17. 15:58
 18/25 anonim ***** válasza:
majd ha te kiírod, hogy hamis szekta e a Jehova Tanúi
2009. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
az hogy hamis szekta, azt jelenti, hogy hamis hamis, tehát igaz. biztos azt szeretnéd, hogy így írjam ki?
2009. dec. 17. 16:05
 20/25 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy a válaszadók többsége ilyen vájtfülű, de legyen igazad, írd azt, hogy hamis közösség, ami kiforgatja a Szentírást
2009. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!