Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hit gyülekezetének tagjai...

A Hit gyülekezetének tagjai mely politikai pártot, erőt támogatják a 2014-es országgyűlési választáson?

Figyelt kérdés
Épp elcsíptem az ATV-n amint Németh Sándor azt mondta, hogy mindenki menjen el szavazni, és pontosan tudja mindenki kire kell.
2014. márc. 30. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Kezdjük ott hogy egy állítólagos egyház miért politizál-miért szól bele a politikába? Miért próbálja meg manipulálni az embereket?

Egyébként jó a kérdés, régebben a fidesz volt az amit megszállottan üldöztek. Most a jobbikot tartják az ördögtől valónak.

2014. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem politizálnak,de el mennek szavazni.Valakire voksolnak,de csak azért,hogy a Jobbikot gyengítsék!
2014. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pietrosol ***** válasza:
78%

Szia!


Az ATV a Hit Gyülekezete tulajdonában van, ezért feltehetően amelyik politikai párt irányultságát az ATV képvislei, a H.Gy. is azt támogatja.

2014. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 belapus ***** válasza:
73%

Ha csak ennyi hangzott el, abban én semmi kivetnivalót nem látok.Fölhívták a hívek figyelmét arra, hogy éljenek azzal a jogukkal, hogy szabadon szavazhatnak.A "pontosan tudja mindenki kire kell" kitétel pedig nyilván arra vonatkozott, hogy olyan személyt és szervezetet támogassanak, amelyek célja nem a különböző nézetek, vélemények, vallások stb. betiltása.

Én már vettem részt olyan egyházi rendezvényen, ahol az egyházat képviselő személy konkrétan közölte az összegyűltekkel, kit és melyik pártot KELL választaniuk.Ellenkező esetben bűnössé nyilvánítja az adott hívőt és megtagadja tőle az egyházi szentségek felvételét.

Szívesen megkérdeztem volna tőle, ha már a kezében tartja a Bibliát, miért nem olvassa ?Tanulhatna Jézustól emberséget , tisztességet, becsületet.

2014. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

#3

Nem, nincs a Hágyé tulajdonában, csak részesedése van benne.


Egyébként a gyülekezetben nincs ezzel kapcsolatban állásfoglalás, mindenki maga dönti el kire szavaz. Úgyanúgy vannak Fidesszel szimpatizálók, mint baloldaliak.

2014. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pietrosol ***** válasza:
66%

#3!


"Nem, nincs a Hágyé tulajdonában, csak részesedése van benne."


Valóban nem 100% a tulajdonjog, "csak" 74.


Tisztában vagy a részvényesek tagsági jogaival?

Az üzletmenetbe részesedésük arányában szólhatnak bele. Nem véletlen, hogy a hírigazgató Németh Szilárd, Németh Sándor fia. Tehát, ami az ATV adásában politikai állásfoglalásként megjelenik, az nem a kissebségi tulajdonos akaratának megjelenése, hanem a többségi tulajdonos H.Gy. megjelenése.

2014. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A Jobbikot nem támogatják, a többi megoszlik. Tudom, volt idő, amikor volt központi iránymutatás (utasítás?) ez ügyben, de most nincs ilyen. Valószínűleg kisebbségben vannak a Fidesz-pártiak, de tudom, hogy előfordulnak ők is. Több gyülis pedig ilyen-olyan kisebb pártban politizál aktívan.
2014. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!