Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudnék "papi ajánláshoz...

Hogyan tudnék "papi ajánláshoz" jutni?

Figyelt kérdés
Továbbtanulás miatt kollégiumban fogok lakni. A kiválasztott kollégium azonban katolikus és többek között papi ajánlást kér az ottlakóktól. Ezt csak úgy tudnám megoldani, hogy eljárok templomba és majd a pap eldönti, hogy jogosult vagyok-e rá? Azt hozzátenném, hogy református vagyok így elképzelhetőnek tartom, hogy emiatt csekély esély van a megszerzésére. Pedig nagyon nagy szükségem lenne rá, mert az a környék legjobban felszerelt kollégiuma. Tudom, hogy nem túl diplomatikus, de szívesen adnék érte pénzt is. Köszönöm előre is.
2014. ápr. 3. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be a plébániára, és kérdezd meg a plébánost, hogy adna-e ajánlást. Valószínű el fog beszélgetni veled, hogy miért választottad a kat. kollégiumot. Szerintem ha jó fej meg fogja adni.
2014. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!