Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit adjak ajándékba egy...

Mit adjak ajándékba egy fiatal hívő barátomnak?

Figyelt kérdés

16 éves, fiú. Ritkán találkozunk, idősebb vagyok nála, de mindig úgy érzem mellette magam, hogy nem tudok semmit. Rengetegszer idéz a Bibliából és bár én nem tartom magam annyira hívőnek, ő mindig fellobbantsa a lángot bennem. Nem akarok tőle semmi többet mint barátság(ő se tőlem), nehogy félreértsétek. Szeretném viszont őt megajándékozni valamivel, mert akármire szükségem van, vagy csak tanácsot keresek, mindig tud segíteni a párszáz km ellenére is közöttünk. Mit ajándékozhatnék neki?


18/L



2014. ápr. 26. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Könyvet.
2014. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 eric_one ***** válasza:

Szia! Innen rendelhetsz ezekből a keresztény könyvesboltokból. Vannak könyvek, filmek, ajándék tárgyak, cd-lemezek stb. Házhoz is küldik...


[link]


[link]


[link]

2014. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Bemész egy kegytárgyboltba és biztosan fogsz olyat találni, ami tetszik. Pl. rózsafüzér, egyéb kis ajándéktárgyak.
2014. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Milyen vallású?

Egyébként meg nem tetszik a fiú? Vagy nem vagy bele szerelmes? Biztos?:)

2014. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Evangélikusok vagyunk :) Utolsó: Nem, nem tetszik. Nagyon jó barátok vagyunk, de semmi több. Nekem van barátom(csúnyán mondva pasim), mégis ő olyan, hogy megoszthatok vele mindent, többet ér mint a legjobb barátnőm.

Most gondolok bele, hogy milyen leírhatatlan ez a baráti kapcsolat...

2014. ápr. 27. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!