Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bunkóság egyik keresztény...

Bunkóság egyik keresztény ismerősönek megmodani, hogy hagyjon békén ne járjon hozzánk és ne keressen?

Figyelt kérdés
Van egy öntelt keresztény ismerősünk aki ha át jön csak dicsekszik,hogy milyen kocsija van ,hogy szeretne egy új drágább autót,új válalkozás,hogy nem talál magának férjet mert senki sem méltó hozzá Jézusról nem szokott beszélni csak ilyen dolgokról.Nem érzem magam jól a közelében ha megkér,hogy menjek el vele valahova kellemetlen helyzetbe hoz órákig váratja magát .Hogyan mondjam meg neki ,hogy ne bántsam meg?
2014. máj. 17. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy keresztèny magatartàs. Szerintem mond meg neki õszintèn,hogy nemigazan erzed jol magadat Vele(bar lehet csak azt fogja mondani h feltekeny vagy rá..de lrkell tojni ). Vagy egszeruen probald kerulni.
2014. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemelné, hogy megbántsd....

De nem jó, ha az embernek ellensége van.

Szóval őszintén.

2014. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rengeteget tanakodtam magamban,hogy lehet velem van a baj miért nem kedvelem hiszen a gyülibe is rengetegen szeretik ,de olyan nagyképű,hogy rossz a közérzetem van közelében.és egy csöppet sem vagyok irigy rá.
2014. máj. 17. 23:28
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Hogy érted, hogy órákig váratja magát?

Ez a bajod vele?

2014. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd nem keresztény csak annak tartja magát. A magyar "keresztény" kifejezést ha visszafordítjuk koiné görögre, akkor a "Christianos" kifejezéshez jutunk, ami annyit jelent, hogy "krusztusi, Krisztust követő". A leírásodból az jön le az ismerősödről, hogy ő nem olyan alázatosan és szelíden él mint Jézus.


Nem bunkóság, de én előbb azt javasolnám, hogy hívd fel a figyelmét arra, hogy nem kéne így viselkedni. Ha nem akar változatni a viselekdésén, akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy ne keressen, ha nem szeretnéd.

2014. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Jol gondolom hogy ez az ismerosod valami agyhalott szektas; :D Az nem kereszteny hanem.....inkabb nem iroksemmit ;)

Igen, sztem kuldd el a p!cs@ba....kesz csoda h nem zaklat azzal h menj el a "gyulibe" egy jot ugralni meg orjongeni....nem akarok rosszindulatu lenni de jobb az ilyen embereket kerulni, mert elobb utobb a pszihiatrian vegzik, es ne hogy magaval sodorjon, ha meg amugy is idegesit igy is akkor ne restelld magad lekoptatni ;)

2014. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mikor ezeket a dicsekvős szövegeket mondja úgy kezdi,hogy Őt megáldotta az Úr annyira nagyképű az Úrban ,hogy ő milyen előrehaladott,hogy Ő áldott nem fogad el semmilyen fedést sem kritikát.
2014. máj. 17. 23:39
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
...akkor ez a no tenyleg nem normalis :) nehogy mar te erezd magad kellemetlenul, ha nem erzed jol magad a tarsasagaban, akkor ha maskepp nem erti meg mondd meg neki nyiltan hogy hagyjon beken, es kopjon le felejtsen el, mert idegesit es ellenszenves. Tudod mikor idegesitenem magamat ilyesmin.....de irtad, h nem akarod megbantani...hat akkor elobb probaldmeg hogy ha keres akkor, vagy elhiv valahova, akkor mondd azt h nem ersz ra, vagy nincs kedved, es viselkedj vele kozombosen erdektelenul...normalis esetben eszre veszi magat az ember egy ido mulva igy....ha ez meg nem valna be, akkor nyugodtan legyel durva...aki ilyenontelt, es igy meg van gyozodve arrol hogy o a kivalasztott meg ilyen olyan ekstra, es senki nem melto hozza blablablaaaa... az biztos nem fog megbantodni, legfoljebb te leszel a szemeben a hulye, h nem kersz a nagyszeru egyedulallo tarsasagabol...de az mar nem a te problemad;)
2014. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod:)
2014. máj. 18. 00:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg néhány pofon után lerugdosnám a lépcsőn...na jó, szóval megmondanám neki, hogy mivel öntelt és ostoba, ezért soha többet nem akarok vele beszélni, és egy légtérben tartózkodni vele, majd kidobnám. Ennyi, nincs ezen mit túlbonyolítani. Tipikus álkeresztény egyébként, hasonló viselkedést láttam már több, magát kereszténynek képzelő idiótától.
2014. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!