Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Élő katolikus vagy keresztény...

Élő katolikus vagy keresztény fórum?

Figyelt kérdés
Tudtok javasolni olyat, ami nem halt el, nem zárt be...

2014. jún. 3. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez engem is érdekelne!

2014. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel,de én sajnos nem találtam.
2014. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én angol nyelvűt ismerek, ha az érdekel.

Csak magyar oldalon magyar oldalra gondoltam legelőször. :)


1. voltam

2014. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ott a bibliád, és beléphetsz az Isten fórumába. Kimeríthetetlen. A netes vallási fórumoknak az a baja, hogy iszonyatosan telítve vannak tévtanítókkal, az ilyen fórum vonzza a beteg lelkületű embereket is, nem beszélve arról, hogy megkötözötté lehet válni tőlük. Ha felfedezed a bibliádat, és érteni fogod belőle Isten üzenetét, egyre jobban el fogod foglalni magad azokkal a feladatokkal, amelyek Isten mutat meg a környezetedben - így időd sem marad a fórumokra. Tapasztalatból tudom, vagy 5-6 évig én is fórumoztam, de már feléjük sem nézek. Egyedül arra volt jó, hogy lássam, milyen tékozló az ember az idejével.
2014. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az Alfa és Omega felekezettől független keresztény fórum.

Ide benézhetsz és esetleg tetszeni is fog.

Vagy a Break chain ez azt hiszem ugyan az.

Vagy még esetleg benézhetsz ide is jehovatanui.blog.hu habár itt inkább a tanúk a fórum téma.

Én ezeket találtam. :)

2014. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5: Köszi, az Alfa és Omega elsőre nem néz ki rosszul.

(Jehova tanuit nem tartom kereszténynek.)


#3: Igen, magyar oldalt keresek.

#4: Akkor nem értem, erre a "fórumra" itt hogy van időd :) (Bocs, muszáj volt)

2014. jún. 4. 16:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Az alfaomega tele van karizmatikus tévtanításokkal, és egyfajta álomvilágban élnek - nagyon nagyon nagyon sok szeretettel, ó de cuki, szeretlek, stb. Hiszik Istent, de nem hisznek Istennek.
2014. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7: Köszi, majd alaposabban én is beleolvasok. Ezek szerint olyat Te sem tudsz, amit ajánlanál.
2014. jún. 6. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudok, mert mint írtam, évek alatt kiismertem az ilyetén fórumok belső világát. Ott volt pld. az igeforum.com. ugyanúgy elkutyult, mint az alfa. Sokkal jobban jársz, ha keresel élő gyülekezetet, na az sem lesz egyszerű feladat. Azt kell látni, hogy a Szentlélek egyre jobban vonul hátrafelé, ahogyan az meg van írva. Be kell tetőzni a bűnnek a világban, mielőtt visszajön Jézus. Persze az időpontját nem tudjuk, lehet, hogy még évtizedekig, évszázadig is eltart, de lehet, hogy holnap éjszaka. A keresztyén fórumok is ebbe a folyamatba illenek bele. Az emberek szeretnek beszélni róla, megtartani és engedelmeskedni Istennek azonban nem. Fogsz találni ilyen fórumokat, de ha te őszinte és Istent követni akaró hívő vagy, nem fogod bírni ezeknek a fórumoknak a világát. Van egy általuk elképzelt keresztyénség, és aki ebbe nem illik bele, azt kimarják maguk közül, természetesen nagy szeretettel. A legszomorúbb az, hogy még hiszik is, hogy Istennek tetsző dolgot művelnek. Ha a legkisebb ellentmondást tapasztalnak, azonnal kardot rántanak, mert kell nekik egy ellenségkép, aki ellen "harcolhatnak". Persze a gerenda-szálka elmélet alapján. Az ördög ellen nem lépnek, mert az felborítaná a kényelmes, megszokott langyos életüket, így azok ellen fordulnak, akik meglebbentik az igazságot. Tudod, problémát két módon lehet megszüntetni: Vagy felszámolom a problémát, vagy felszámolom azt, aki a problémára rámutat. Nos, a keresztyén fórumokon ezt fogod megtalálni, az utóbbit.
2014. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, előbb-utóbb mindenkiben csalódni fogsz, emberek vagyunk.

Én tovább keresnék fórumot.

2014. jún. 7. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!