Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Készíthetünk-e magunknak...

Készíthetünk-e magunknak rózsafűzért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
LOL!!!!! Nagyon jó kérdés! Nagyon jó! Alig várom a válaszokat :D
2014. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JézusOm válasza:
51%

Kedves Kérdező ! Nem egészítetted ki konkrétumokkal a kérdésedet. Ezzel lehetőséget adtál többféle helyes válaszra. Köszi!

Hogy a kérdésedre válaszoljak:

Házilag bonyolult dolog összealkotni egy rózsfűzért. De nem lehetetlen ! A gyöngyszemeket ki lehet faragni fából, vagy lehet helyettesíteni bogyókkal. Aprószemű láncra fűzik fel, amit több darabból állítanak össze. A kereszt fémből van. Amit ki lehet vágni lézerrel, lehet esztergálni vagy formába önteni. De ha nincs kedved ennyit vesződni vele, nagyon olcsón hozzá lehet jutni.

Én a keresztanyámtól kaptam egy rózsafűzért. Sokáig boldogan viseltem. Aztán egyszer elszakadt. Ez sok emberrel megesik. Elgondolkoztam: Akarja az Isten, hogy én ezt hordjam ? Ezeket tudom én segítségül, válaszként megadni. :)

2014. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

"Akarja az Isten, hogy én ezt hordjam ?"


Úgy érted, hogy nyakba akasztva viselted?

Mert a rózsafüzér nem nyaklánc és nem is autódísz, ahogyan azt sokan használják sajnos. :/


Egy Római Katolikus

2014. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen!...és értékesebb is mint amit megvásárolsz!...nem kell fémből legyen a kereszt, fából is lehet!...a lényeg, ahogyan használod, ha római katholikus vagy...mert valójában ez segítség a mantrázáshoz (valójában mantrázás ez is, mint a Krisnatudatúaknál a japázás)...alkalmas gyakorlat arra, hogy az elméd kiüresítsed minden mástól, ha nem csalsz :)
2014. jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen, fából, fémből, gyöngyből, termésekből, amiből csak szeretnéd, nincsenek szabályai, csak arra, hogy 5 vagy 1 tizedből legyen. Ha imádkozásra szeretnéd használni, áldasd meg. :)
2014. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem ezüst rózsafüzérem van rózsafa berakásos ezüstgyöngyökkel....a helyi papé volt akitől a fater kapta.....en meg faterol örököltem....:)
2016. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!