Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Angol nyelvű Bibliát hol...

Angol nyelvű Bibliát hol tudnék vásárolni Budapesten?

Figyelt kérdés
Katolikusra lenne szükségem lehetőleg. Részben nyelvgyakorláshoz, részben meg mert vallásos vagyok és szeretném angolul olvasni a Bibliát esténként, lefekvés előtt.

2014. aug. 24. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Van olyan oldal, ahol ingyen lehet rendelni, és ingyen elküldik, csak viszonylag sok időbe telik.

Még annyi a hátránya, hogy nem olyan szép kiadás, kb úgy néz ki, mint egy puhaborítós könyv, és nagyon apró betűkkel van írva bele. (Szóval kicsit olyan igénytelenül néz ki)

Viszont van nekem egy másik is, amit szintén így rendeltem, az szép kiadás, annak meg az a hibája, hogy kb minden oldalon van több soros megjegyzés, amit a kiadó vagy nem tudom ki nyomtatott oda.


Ezeket megpróbálhatod:

Én először rendeltem egy helyről, de sokáig nem érkezett meg, ezért rendeltem máshonnan, aztán végül mindkét helyről elküldték.


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
több keresztény könyvesboltban is árulnak. most hirtelen a good news jutott eszembe, én is ott vettem.
2014. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!