Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti tértetek már meg úgy, hogy...

Ti tértetek már meg úgy, hogy vártatok egy bírósági feljelentést, és nem érkezett meg?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem, hogy feljelentenek és én majdnem 1 évig imádkoztam Istenhez, hogy bárcsak ne tették volna meg, hogy csak blöfföltek. És tényleg így történt! Én ekkor tértem meg, amikor már tudtam, hogy nem jöhet az a papír. Tehát Isten bebizonyította a létét azzal, hogy nem jelentettek fel, mert kértem. Remélem nem jönnek bántó kommentek!

2014. okt. 1. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
tehát egy soha meg nem történt esemény meg nem történéséért imádkoztál ... isten nem avatkozik piszlicsáré ügyekbe
2014. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányszor volt, hogy azzal fenyegettek, kirúgatnak, feljelentenek, rámhívják a fogyasztóvédelmet! Havonta kapok ilyen "fenyegetéseket". És tudod hányszor csinálták meg?
2014. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi roszat tettél? :)
2014. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan hosszú és bonyolult, hogy el sem hinnétek!
2014. okt. 1. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!