Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Érdekel a Szcientológia. Kik?...

Gress Hogan kérdése:

Érdekel a Szcientológia. Kik? És Hol?

Figyelt kérdés

hol van Budapesten ilyen templom?

Privátba is lehet! :)



2014. okt. 14. 17:44
1 2 3 4 5 6
 1/54 sztrecskó ***** válasza:
92%

Szia! Van egy központjuk, de az nem templom. A szcientológia egy mesterségesen kreált vallás, szerintem nézz utána a történetének, mielőtt ebbe belevágsz. Mint minden vallás, először ők is a jó oldalukat mutatják meg. Van egy film: Míg végül semmid nem marad.

Nagyon jó, nézd meg!

2014. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Komolyabban érdekel, de nem szerettem bele első látásra, csak érdekel,, Nem hiszem hogy Szcienteologiás leszek :D
2014. okt. 14. 17:54
 3/54 anonim ***** válasza:
90%

ÓVAKODJ TŐLÜK!

Nagyon veszélyesek!

Ráadásul rejtőznek is: van pl. nyelviskolájuk (amiről nem hirdetik, hogy az övék) és sok "ingyenes" IQ teszt az interneten.

2014. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 sztrecskó ***** válasza:
73%
amúgy igen, az ingyenes IQ tesztek az övék. Elkérnek tőled minden adatot cserébe, és aztán személyesen elemznek ki. Aztán kapsz tőlük mindenféle szóróanyagot. Ha megkeresed is őket, szerintem először álnéven próbálkozz be, nehogy baj legyen belőle később!
2014. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
91%
Beszerveznek. Ahhoz, hogy előbbre juss, el kell végezned egy tanfolyamot, amiért fizetned kell. Ha ezt elvégzed, jöhet a következő, egész addig, amíg minden pénzed nekik adod.
2014. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
91%
Minden ingyenes tesztnek az eredményét személyesen adnák át, azért kérnek Tőled minden adatot. Amúgy nagyon szép helyen van az irodájuk. És ott jön a "megható" duma, hogy valószínű valami stresszel, meg a hangulati görbém nem tipikus, különleges az empátiám meg ilyenek. Rá terelnek új tanfolyamra, auditálásra, meg a jó ég tudja mire, végül semmit nem tudtam meg magamról, mert megmondtam, hogy fizetni semmiért nem akarok. Kértem, hogy töröljenek az adatbázisukból. Azóta nem kerestek.
2014. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
83%

Vannak internetes oldalak, ahol utánuk olvashatsz. De legyél nagyon óvatos, és ne szólj bele a vitákba!

Ha rákeresel a szcientológia szóra, akkor az első oldalt hagyd ki!

2014. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Waooow, :O jó hogy megkérdeztem :O gyaaaaa
2014. okt. 14. 18:41
 9/54 A kérdező kommentje:
bár érdekel még , de maradok akkor az álnéven álladatoknál
2014. okt. 14. 18:41
 10/54 anonim ***** válasza:
Akkor is vigyázz, mert a személyiséged nem tudod elrejteni. Rögtön látják majd a gyenge pontjaidat!
2014. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!