Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ún. "Jehova tanúi" miért...

Az ún. "Jehova tanúi" miért nem vállalják a nevüket?

Figyelt kérdés

Még más embereket megértem, hogy nem tüntetik fel, elvégre szíve ügye mindenkinek egy ilyen oldalon, de pont a tanúk azok, akik az utcán is olyan hivatalosan és jól öltözötten tudnak tetszelegni az embereknek.


Nem provokációból kérdezem, pusztán kíváncsivá tett a gondolat, hogy ha már ilyen megingathatatlanul elszántak a "tanúskodás" felől, és látszólag itt is mindig dagadó mellizommal és foggal körömmel igyekszenek képviselni egy szervezetet, akkor miért kell titkolózni?


Félnek az üldöztetéstől? Vagy a saját szervezetüktől félnek (esetleges rossz válaszok esetén)?



2014. nov. 6. 18:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
sorry, hogy lehet feltüntetni a nevet? pl amikor én regisztráltam, kb 5 éve, még nem volt ilyen lehetőség. vagy csak nem tünt fel?
2014. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok JT, de nem adok igazat. Ez egy anonim oldal, aki névvel van,az sem az igazival. Ez így alakult.
2014. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%
mi a bizonyíték, hogy te Torba Attila vagy?
2014. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Írj rám facen.
2014. nov. 6. 18:44
 5/29 anonim ***** válasza:
17%
mi a bizonyíték, hogy valódi adatok vannak a "facen"?:-)
2014. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hallod... nincs kedvem órákat utazgatni csak azért, hogy a személyigazolványomat meg mindenemet megmutogassam neked.
2014. nov. 6. 18:47
 7/29 anonim ***** válasza:
41%

Foggggggalmam sincs. Én csak azért nem írom ki a nevemet, mivel akkor könnyen beazonosítható lennék, és új nicket pedig lusta vagyok csinálni, de lehet, hogy kellene.

De amúgy sokkal jobb tudni, hogy kinek a válaszát olvasod.

Még ha a tanúkét úgy is észre veszed, mivel majdnem mindegyiknek 24%-a van.

Meg persze a válaszból is rá lehet jönni.

2014. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Attila, te vagy az iparis Attila??
2014. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
vagy a honvéd?
2014. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
de nem érdekel itt az születési anyakönyvi kivonata senkinek (egyébként, kedves Attila, az igazi nevünket meg kell találni, az feladat, nem az amit kaptál, hanem amivé fejlesztetted magad. Ahogy egy szerzetes is nevet kap, vagy ahogy az indiánoknál a név megtalálás történt. De ezt csak zárójelben, nem ide tartzik)
2014. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!