Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek Isten szemében...

Szerintetek Isten szemében bűn, ha yaoi animéket nézek? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 05:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Isten szemében majdnem minden bűn... ha a maszturbálást tiltja, akkor a yaoit szerinted engedi? :D
2014. nov. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Azt nem tudom miez a marhaság de . Miért nem nézel valami értelmes dolgot? Sport???
2014. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Mivel nem (tudjuk, hogy) létezik, nem bűn.
2014. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Elvileg a Biblia istene jóságos, úgyhogy biztos nem tartja bűnnek, ha jól érzed magad, és közben másoknak sem okozol rosszat. Bár kitudja? Az egyiptomi újszülötteket is csakúgy kinyírta.
2014. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Hát én nem is tudom.... beütöttem google képekhez és egy rakad homokos képet kidobott. Már megbocsáss, de szerintem ez Isten szemében igenis bűn.
2014. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Szintén keresztyén vagyok, és nézek yaoit (inkább shounen-ai, de akkor is)

Szerintem bűn, de nem érdekel. Tudom, ez érdekes hozzáállás, de őszintén szólva úgy vagyok vele, bűn-nem bűn, érdekes.

Nem vagyok leszbikus, de a yaoi művek érdekes témákat boncolgatnak. Meg elfogadásra tanítanak.


Meglepő mennyire nem elfogadóak a keresztyének amúgy.


Bűn. Valószínű. Egyszerűen csak nem szabad, hogy ez határozza meg a minden napod. Legyen az is helyén, mint a kapcsolatod Istennel.


Bűn az, ami elválaszt Istentől. A többi a te döntésed :)

2014. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23L (Kimaradt ˇˇ")
2014. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Hatos!

Névlegesen vagy keresztény, ahogy az Istennel való kapcsolatod is névleges. Vallásos ember vagy, akinek tudomása van erről-arról, de nem érdekli, mert talán soha nem találkoztál Istennel. A bűn elválaszt, jól mondtad. Amikor ilyesmit nézel akkor el vagy választva, ugyanis Isten semmilyen közösséget nem vállal a bűnnel. A válaszfalat csak a bűnbánat, a bűnvallás és a bűn elhagyása tudja eltávolítani az útból. Ha volna Istennel közösséged, akkor meghaltál volna a bűnnek, és nem kívánnál ilyen dolgokat, ahogyan a halottnak sincsenek kívánságai. Nem akarnál a homokosokkal toleráns lenni, ugyanis Isten sem az, csak akkor, ha megtérnek, de attól a pillanattól fogva már nem homokosok többé. Az ajtó nyitva áll, térj meg! Vedd Isten kegyelmét és élj általa! Ha ezt megteszed, nem fognak már érdekelni a mocskos dolgok, hanem undorodni fogsz tőlük. Ha nem teszed meg, akkor mindegy mit csinálsz.

2014. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Asperrimus?


Te hol találkoztál Istennek, és mikor?

Ne nézz már minket hülyének!

2014. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Asperrimus! Hogy érted, hogy térjen meg és vegye el Isten kegyelmét? Szerinted, ha a kérdező elmegy a szentmisére, és imádkozik, kéri, hogy ne legyen meleg, akkor másnap reggelre az ellenkező neméhez fog vonzódni?
2014. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!