Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan képzelitek el az...

Hogyan képzelitek el az ideális életet? Mit tartanátok meg vagy mit tennétek hozzá jelenlegi életetekhez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ideális élet szerintem: Családban élés, legalább 3 gyermekkel. Fix munkahely, kertes ház, egy kutya:) És mindenek előtt az lenne a legszebb ajándék ha minden gyermekem hívő lehetne, mint a szülei. Ennél többre nem vágyom

Eddigi életemből mindent megtartanék: a rossz anyagi és családi hátteret és a hibákat amiket eddig elkövettem. Hiszen azért lettem az és olyan aki most vagyok. És így tudom, hogy mit kell tennem ahhoz hogy olyan életem legyen amilyet mindig is szerettem volna.

2010. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a tökéletes élet egy Moszkvából Vlagyivosztokba menő vonaton kezdődne.
2010. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
több (sokkal több) időt, több pénzt(hogy utazhassak), és több szabadságot tennék bele
2010. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én ideális életemben lenne egy okos,talpraesett,humoros férj,2 jól nevelt gyerkőc,egy kertes ház,Greenpeace tagság,környezetvédő életmód,egy beó,jó hangulatú munkahely,kedves barátok,rengeteg könyv és nagy családi beszélgetések az élet kérdéseiről:)
2010. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én ideális életemben lenne egy okos,talpraesett,humoros férj,2 jól nevelt gyerkőc,egy kertes ház,Greenpeace tagság,környezetvédő életmód,egy beó,jó hangulatú munkahely,kedves barátok,rengeteg könyv és nagy családi beszélgetések az élet kérdéseiről:)



Nekem a humoros férj megvan,de énis környezetvédő életmódot élnék(valamennyire most is) sok pénz kell,hogy segíthessek a szegényeken,és még nekem is jusson egy kicsi,sok kóborcicát felnevelnék,Kis aranyos kertesház,rózsákkal a kertbe,egy-vagy két kisgyerek,kreatív,élvezhető munka,(festő,ólomüveges,divattervező,természetgyógyász) és hogy nyaranta vízközelben lehessünk,mehessünk nyaralniérnénk,ha lenne pénzünk a bio kajákra,meg a különleges vegetáriánus ételekre(amik néha kellenek a szalonnázgatás mellett) :)

Amúgy meg mindent megtartanék,csak a házimunkát kicsit jó lenne,ha figyelmesebben tudnám csinálni..az a baj,hogy többnyire a dolgokhoz előbb pénz kéne..amit múgy utálok,de :

pénz-tudok adni a szegényeknek,

-enni adni a kóborcicáknak,orvoshoz vinni őket

-esküvőt rendezni(mert szépet akarok)

-saját kertesház sincs ingyen

-nagyszüleimet támogatnám,mert ők is segítettek rajtam,ehhez is pénz kell...


tehát pénz nélkül nincs semmi..sajnos..de van szeretet..az a lényeg..

2010. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiadni egy verses kötetet, fotósként dolgozni, megtalálni az őt, élni az életet. lehet az tömbházlakásban, kertesház luxuskocsi és világváltás nélkül.
2010. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
megnyerni a lottó ötöst és azzal kész is minden.a családnak kifizetném a tartozásait,vennék házat magunknak,szülnék gyereket és biztosítanám a jövőnket.utána irány külföld és utaznék mivel a városból nem tettem még ki a lábam sose
2010. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!