Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szektás videókat miért...

A szektás videókat miért törlik mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Arra gondolok , amiben rángatóznak a bolondok. Régen sok ilyen videót láttam, de azóta szinte mindet törölték.

2014. dec. 17. 17:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tegnap is láttam egy videót, amiben rángatóznak és őrjöngenek, még egy gyerek és egy idős bácsi is, de mára ezt is törölték.
2014. dec. 17. 17:08
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A régi Németh Sándor féle videókra gondolsz?Egyértelmű,hogy miért törlik.
2014. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, a Hitgyülisek töröltetik. Nem jó benyomást keltenek a szektájukról.
2014. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amit tegnap láttam az orosz volt, és az indavideón volt fent, mégis törölték.
2014. dec. 17. 17:49
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Kár, hogy azt a TV riportot sem lehet már megnézni, amit akkor készítettek, amikor megalapította a szektáját. Akkoriban nagy felháborodást keltett.

Még csak 40-50 híve volt. A riport néhány új jelentkező beavatását mutatta be.

Németh Sándor a sárga földig lehordta őket, emberileg megalázta, majd mindegyiket arcul köpte. Utána a jelöltek epilepsziás rohamot kaptak. Németh szerin azért, mert betöltötte őket az általa kitalált Szent Szellem.

Azóta sem jöttem rá, hogyan éri el a rohamokat.

Pár év múlva viszont egy másik riportban bemutatták, hogy a hívek adományaiból építi a "templomát". Igaz, hogy nem annak nevezi.

Németh Sándor azóta is jól és meggazdagodott a hiszékeny emberek pénzéből.

2014. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Azóta sem jöttem rá, hogyan éri el a rohamokat. "


A show része volt, beavatottakkal.

2014. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egészségügyi okok miatt.

A videókat néző emberek heves röhögése súlyosan károsíthatja az illető hangszálait és rekeszizmait.

2014. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyeneket akarsz nézni,akkor tessék:


https://www.youtube.com/watch?v=nByxcCw4wlw

2014. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ötösnek: Hazudsz Bitang! Azt a dokumentumfilmet én is láttam, a címe: A hit, 1991-ben vetítette késő este az M1, és az volt az első konkrét információm a Hit Gyülekezetéről. Később alkalmam volt többször is megnézni. Szó sem volt ilyesmiről. Ami történt, hogy a film végén Németh Sándor az emberekre tette a kezét, és ők a földre estek, és elkezdtek nevetni. Három dolog lehetséges: vagy kevered más videó felvétellel, ami nem a Hit Gyülekezetében készült, vagy a memóriád szorulna némi visszacsatolásra, vagy szándékosan ferdítesz! Nos, melyik?


A többi Savanyú Jóskának: amikor megcsapott a villanypásztor, amit a kecskéimnek építettem, ugrottam egy nagyot, máskor rúgtam egyet a lábammal, de volt a családban, aki le is ült. Kívülről nézve bizonyára furcsa és röhejes volt. De mindenki más is hasonlóan reagált volna. Azért feltételezitek azt, hogy beavatott, vagy agyament emberek vannak a Hit Gyülekezetében, mert nem hiszitek el, hogy tényleg valódi erő tölti be az embereket. Én azonban bizonyságot teszek nektek arról, hogy van a Nap alatt olyan dolog, amiről nem tudtok, nem éltétek át, de kritizáljátok azokat, akik igen. Németh Sándor számos alkalommal tette rám a kezét régebben, de csak egyszer fordult elő, hogy állva tudtam maradni, olyan azonban többször is volt, hogy a János 18,6-ban leírtakhoz hasonlóan anélkül, hogy bárki rám tette volna a kezét, szemből elkapott egy erő, és nagy erővel elkezdett hátrafelé tolni, és én miután nyolc-tíz métert szaladtam hátrafelé a földön kötöttem ki, nem tudtam visszaszerezni az egyensúlyomat. Ha ez bolondság, akkor legyen! Inkább vagyok bolond, mint hülye. Ezt csak megjegyzésnek szánom, senkit sem akarok meggyőzni, aki gúnyolódni akar ahelyett, hogy meggyőződne a tényekről. Csak tegye, lelke rajta!

2014. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én jobb videót is tudok:

[link]

[link]

2014. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!