Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit mond a sátanizmus az...

Mit mond a sátanizmus az abortuszról és az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés

2014. dec. 25. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Mindegy mit mond, mert abortusz létezik, öngyilkosság létezik, de sátán nem létezik.

A sátánizmus egyenesen vicc kategória.

2014. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Semmit, őket nem érdekli az ilyen.

az önpusztítás amúgyis a legemberibb dolog a világon, a sátánizmus pedig azt tanítja, hogy élvezd ki amit akarsz.

2014. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Abortusz: A sátánizmus teljes mértékben támogatja a születésszabályozást. Az abortuszt is. Egy nőnek joga van úgy dönteni, hogy nem akar gyereket.


Öngyilkosság: Csak eutanázia értelemben támogatja. Tehát halálos, szenvedéssel járó betegségből való menekülésként.

2014. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz, mert van egy pár fajta sátánizmus.

A LaVey sátánizmus szabad kezet ad az individuum saját életének az irányítására egészen addig, amíg másoknak nem árt, sőt kifejezetten felelősségre int, szóval valaki, aki a magáévá teszi ezt a filozófiát, az eleve nem is csinál gyereket, ha nem tudja eltartani.

2014. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm. Megtaláltam amit akartam :)
2014. dec. 25. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

A spirituális sátánizmus szentnek tartja a gyermeket, tehát az abortuszt szigorúan tiltja. A saját életünket sem fejezhetjük be önakaratunkból, mivel tisztelnünk kell Sátán bennünk élő részét, és az Ő akaratát!

"Én voltam, vagyok, és mindörökké leszek. Én uralkodok minden teremtmény felett, és azok dolgai felett, kiket az

én képem védelmez. Mindig itt vagyok, hogy segítsek a bennem bízóknak, s azoknak, kik szükségben engem

hívnak."

/Sátán/

Így nincs is ok sem abortuszra, sem öngyilkosságra...

2014. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előző téved, a spirituális sátánizmus elfogadja az abortuszt. [lásd Lilith leírását] Viszont hozzá teszem, hogy maga az abortusz egy kinövendő dolog. Egy spirituálisan érett, egészséges társadalomban, ahol az emberek egy felnőttől elvárandó felelőséggel kezelik a szexet és a gyermekvállalást és képesek a nadrágukat fenttartani, nincs szükség abortuszra. Az életigenléssel nem igen fér össze az, hogy sérült, gyenge, testileg lelkileg degenerált gyermekeknek adnak életet lelkileg (egyre gyakraban testileg is) egészségtelen és éretlen tinianyukák. Ez a születendő gyermek, a (csonka)család és az egész társadalom számára csak teher és szenvedés.

Nem az abortusszal van a baj, hanem a hiperszexualizációval, és avval, hogy szisztematikusan tönketeszi a családokat egy bizonyos népcsoport a kultúrmarxista mozgalmaikkal.

2014. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Melyikőtök beszélt a sátánnal? Szerintem azt teszel amit akarsz elvileg "szabad vagy" :D
2015. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Olgika válasza:
Tisztelettel szervezett zaklatás elszenvedője vagyok és eddig 4 öngyilkossági kísérletbe hajszoltak bele. Személyes tapasztalat alapján írok. Jogi Fórumon szervezett zaklatás témában hozzászóltam, Weborvoson és ezen a honlapon szervezett zaklatás kapcsán kérdeztem. Dr. Drábik János 2004-ben megjelent Tudatmódosítás Az agy megerőszakolása c. könyvében konkrétan említi sátánista családok kínoznak gondolatolvasó géppel. Tisztelettel ne haragudjanak, senkit nem kívánok megbántani, sajnálatom, bocsánatom. Hatodik éve zaklatnak, kínoznak. Számomra minden jóérzésemmel együtt az jött le a sátánisták egy rossz latrok, másokat kihasználnak, züllnek! Épphogy az öngyilkosságba hajszolás forog fent sátánizmus kapcsán! Pompásabb dolgokkal foglalkozzanak kérem szépen, mint a sátánizmus, és tisztelettel leírom legyenek szívesek térjenek meg! Sok boldogságot!
2015. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!