Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt olyan hívő emberek...

Vannak itt olyan hívő emberek akiket érdekel az űrkutatás, és az azok által elért eredmények és találmányok?

Figyelt kérdés
Csak a puszta kíváncsiság miatt kérdezem. :)

2015. jan. 8. 10:40
 1/9 Titusztitusz ***** válasza:
78%
Persze...Itt vagyok pl. én...
2015. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Gondold azt, hogy hívő űrkutatók az istenük által teremtett világot akarják jobban megismerni és már el is tűnnek az ellentmondások.
2015. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
igen, gyermekkorom óta érdekel :)
2015. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mulder614 ***** válasza:
44%

engem is...

hisz maga Isten kérte Dávidot hogy szemléje meg a csillagok sokaságát. De ugyanakkor Isten útjai kifürkészhetetlenek.

2015. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Isten a földet adta az embereknek otthonukul. ma jóval magasabbra tőrnek az emberek, mint bábel idejében. ennek sem lesz jó vége.
2015. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még egy kiegészítés a kérdéshez, esetleg az űrkutatáson belül van olyan ami örök favorit a számotokra?


#5

Ezt ki tudod fejteni bővebben? Van olyan ága ennek a kutatási területnek aminek ne lesz jó vége?

2015. jan. 8. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva, érdekel az archeológia, az orvostudomány, a psichológia, a történelem, a csodálatos természet, az állatvilág. Különbözö népek kultúrája... sok érdekesség van az életben. :)
2015. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs megint elírás :D pszichológia
2015. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Mars-kutatás érdekes dolog, én nagyon szeretem :)


20L

2015. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!