Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kicsoda Villás Béla?

Kicsoda Villás Béla?

Figyelt kérdés

Az ismert videómegosztón látható előadásaiból mi hihető?

Mit tanult,mivel foglalkozik?



2015. jan. 15. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom, honnan rúgták ki (rai.hu).

Van saját reikiiskolája, a tanítványai bizonyára többet tudnak róla. Tanítványainak listáját, elérhetőségeit megtalálod a neten.

2015. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon érdekelne. Én voltam már előadásán, ott hallottam olyat, ami egyértelműen címeres ökörség. Viszont itt


https://www.youtube.com/watch?v=8CRJwCFP6r8


...minden szavát igaznak érzem. Úgyhogy nem igazán tudom jelenleg hova tenni. Vagy nagyon ügyes szélhámos, aki remekül színészkedik és gátlástalanul hazudik, vagy pedig egy valóban bölcs tanító, aki valamiért néha mond bizonyíthatóan irreális állításokat (pl. a Nibiru bolygóról, aminek el kellett volna haladnia előttünk, de valamiért nem jött).

2015. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenesetre több, mint árulkodó neve van...
2015. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 openyoureye ***** válasza:

Nem csoda, ha sokakban kétkedést ébreszt az amit mond, hisz a tudását úgy ollózta össze innen onnan. Van itt szó mágiáról, okkultizmusról, tündérekről, törpékről, bibliáról, kereszténységről, spiritualuzmusról, ezotériáról és még lehetne sorolni. Ezeket próbálja meg összegyúrni és eladni az embereknek. Azon sem csodálkozom, hogy sokan ismerik, hisz mindenki megtalálja a mondnivalójában azt amit közel érez magához. Valaki a bibliát és a kereszténységet, valaki a spiritualizmust, mások a reinkarnációt stb. És hogy mi igaz az egészből? Mindenkinek más és más...


Véleményem szerint a sok felhalmozott tudásból már ő maga sem tudja mit higyjen el és mit nem. Megpróbálja egyesíteni és egy képlékeny masszává gyúrni az egészet, de mivel hatalmas információtömegről van szó, így természetesen gyakran becsúszik egy két ellentmondás, mint azt már mások is említették.

Nem mondom, hogy hülyeség amit mond de azt sem, hogy minden szava igaz.

2015. jan. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Az ismert videómegosztón látható előadásaiból mi hihető?"


Erre magadnak kell rájönnöd.

Szerintem is vannak nagyon jó tanításai,és olyat is hallottam már,amin hangosan felröhögtem,vagy ledöbbentem,hogy ezt,hogy gondolhatja komolyan.Ő is emberből van,szűrd le a szerinted hasznos infókat a beszédéből.

2015. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Olyan valaki,aki megcsömörlött az egykori életétől és új utat keresve összeolvasott minden baromságot,majd abból próbál megélni.Bármilyen kérdésre dob csípőből egy ezoterikus választ.Teljesen hiteltelen.
2015. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valami olyasmire emlékszem, hogy Záhonyban volt órás-ékszerész, majd növénytermesztéssel és földműveléssel foglalkozik, mellette van ez az Árkádia (nem szeretem ezt a szót: Egyház) Magyarországi ezoterikus tanítók közül nem ismerek jobbat, persze nem tökéletes, ő is ember. Ha valakinek nem tetszik, menjen templomba.
2015. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Erre magadnak kell rájönnöd.

Szerintem is vannak nagyon jó tanításai,és olyat is hallottam már,amin hangosan felröhögtem,vagy ledöbbentem,hogy ezt,hogy gondolhatja komolyan."


Ja, csak akkor ne alapítson már egyházat meg mondja meg az embereknek, hogy hogyan éljék az életüket! Jézus a leírások alapján hiteles volt. Azért aki ilyesmibe kezd, az nagyon nagy felelősséggel játszadozik, mert lesznek, akik követni fogják.


Én csak egyvalamit akarok tudni: mi igaz ebből a sivatagi szertartásból?

2015. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Általában utánanéz a dolgoknak, olvasott, jókat mond. Előadások reális árakon, illetve ingyenesen megtekinthetőek, ugyanakkor tanfolyamai gátlástalan vackok. Többet elvégeztem, míg leesett, hogy ez hül*e hozzá. Sok száz ember egy napos tanfolyamáért, amit végig sem tart, fizet 20.000-et.
2015. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

megnéztem a youtuben az egyik előadását XD

épp a félszerzetekről beszélt. Szerinte csak az embernek vannak érzelmei, az angyaloknak és idegen lényeknek nincsenek----> ezeket nevezzük félszerzeteknek! ????

Ekkora baromságot! a hobbitokat nevezzük így a Gyűrűk urában XD

Nem értem minek össze vissza hazudozni ilyen eszement hülyeségeket. Úgy felpiszkáltam magamat a hülyeségein hogy három napon át írkáltam a youtube oldalára nem túl kedves dolgokat, persze ő letörölte őket :(

Ha engem kérdeztek akkor azt mondanám hogy nem csupán kókler a csávó! tud valami! de az nem más mint az ostoba emberek befolyásolása.

A fickó egy kis társaságot épít ki maga körül akiknek átmossa az agyát és beavatásokat tart nekik.

Nekem egy kis felrugni való szemét kis lurkónak tűnik XD.

2016. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!