Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A halál után a Mennybe kerülün...

A halál után a Mennybe kerülünk vagy ide a földre fogunk feltámadni?

Figyelt kérdés

Várunk a sírban vagy a lélek továbbmegy?

A különböző felekezetek mit tanítanak erről?

Vagy feltámadunk itt a földön és Jézus ezer éves királyságában fogunk élni és aki ott meghal az megy a Mennybe?

MI lesz a halál után?



2015. febr. 13. 10:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
19-es! Veretes butaságokat írtál! Nem te vagy a hibás, hazugságokat tanítanak nektek! Sajnos :(
2015. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

#18 jézusom, és még én vagyok lemaradva a tudástól


befejeztem veled a beszélgetést, én vagyok a hülye, hogy egyáltalán belementem

2015. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22-es! Ne futamodj meg! :) Az igazság felderítése a cél. Hát akkor tanulj!
2015. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Szeressük egymást ***** válasza:
Mennybe csak az jut a halal utan aki Szellemtol is megszuletik. Minden vallasossag haszontalan, mert aki nem szuletik Szellemtol az megy a lecsoba. Az igazak a testi feltamdas utan fogjak orokolni a Foldet. Orokre.
2015. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Elmondjam mi lesz?

ZOMBIAPOKALIPSZIS.

Zombik és csontvázak fogják megenni az élőket.


De meg van az esélye, hogy tévedek.

Lehet, hogy tündérpor lengi be a tájat, és angyalsereg jelenlétében fog 100 milliárd ember "élni" a Földön.

2015. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
40%
24-es! Borzasztó sok sületlenséget írtál, ne haragudj! Mindenki a mennybe megy a halál után! Azért, mert mindenki a Teremtőtől született! A menny az igazi hazánk. A Föld csak egy tanuló hely. Mi döntöttünk úgy, hogy a Földre születünk le. Azért születtünk a Földre, mert valamilyen feladatunk van. Például le kell dolgoznunk az előző életünkben elkövetett hibáinkat. Azért születtünk a Földre, hogy lelkileg fejlődjünk, bölcsebbek legyünk, szeretetet adjunk másoknak, és megtapasztaljunk dolgokat, érzéseket, az öt érzékszerveinken keresztül. Ha eljön az ideje, akkor majd fölmegyünk ismét a lélekvilágba. Ez a reinkarnáció. A földi feladatainkat úgy tudjuk meg, hogy mik azok, ha a szívünkre hallgatunk, a belső érzéseink megmondják, hogy mikor mit kell tennünk. Tehát a lélek örökké él, halhatatlan, csak az anyagi testünk porlad el.
2015. febr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Manócska1 ***** válasza:
igen,mindenki a mennybe kerül. csak akik nagyobb bűnöket követtek el,először a tisztítóhelyen bűnhődnek. ha Isten megbocsájt nekik,felkerülnek ők is a mennybe
2015. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Gondolkozzatok bibliai észjárással.

holvan a menyország ,vagy Isten országa ?Ahol Jézus is van .Most holvan Jézus a menyben ,tehát oda kerülnek a hívők ,ha elhagyák e földi testet.holfog uralkodni Jézus?Itt a földön lesz felélítva a királysága,tehát minden ember aki a manyben van ide aa földre ,ami újjálesz teremtve fog vissza kerülni,és akik élnek Jézus viszajövetelekor ,elváltoznak egy szempilantás alatt.

itt lesza mnyország az új földön nemsokára .

2015. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Manócska1 ***** válasza:
akárhogy is lesz,én már várom
2015. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ámmen!!
2015. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!