Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen hely lehet a Mennyország?

Salx Narval kérdése:

Milyen hely lehet a Mennyország?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan képzeli el, esetleg milyennek szeretné, hogy legyen.
2010. febr. 11. 15:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helynek képzelem el, ahol nincs háború és gyilkolás, ahol ott vannak azok az emberek és állatok, akik a legfontosabbak nekem itt a Földön (de már nincsenek itt).
2010. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Eggyütt vagy a szereteiddel
2010. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
45%

olyan hely,mint egy másik bolygó,egy másik föld...Szerintem a világűrön kívül van a mennyország.

és szerintem nincs pokol.

A mennyországot nem egy fehér helynek ,hanem egy nagy stadionnak képzelem el,és ott olyan minden mint itt a földön.Vann minden :))

2010. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
45%
én olyannak képzelem h egész nap buli van a haverokkal és taccsparty :D
2010. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
45%
Egy nagyon nagy fehér hely, ahol tudsz sétálni a felhőkön, és minden halott ember ott van.
2010. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Felmerült bennem a válaszaitok kapcsán még egy kérdés.PL: egy hithű anya, hogy lehet boldog a mennyországban, ha esetleg a gyerekei nem lesznek ott? Nem bűnözök, csak esetleg nem hittek Istenben.Szerintetek bocsánatot nyerhetnek az anya miatt.Igen jókat enni beszélgetni én is szeretnék. Vagy ezek túl földi dolgok? Várok még válaszokat.
2010. febr. 11. 16:12
 7/31 anonim válasza:
93%
Ez az, nem igen tudom elképzelni a Mennyországot, mert minden ami jó, olyan földi.De bármilyen is lehet, ott biztos, hogy helye kell legyen minden jó embernek. Vagy minden ember jobbik részének. :D
2010. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mennyország maga a boldogság.


Tanítványaim kérdezgetik folyton, hogy milyen. Erre mindig azt mondom nekik viccesen, hogy nem tudom, mert még nem voltam ott, s csak egy embert ismerek, aki onnan jött (őt sem személyesen).

Illetve azt, hogy ugye ott is lett számítógép? S próbálom nekik elmagyarázni, hogy ott annyira jó lesz, hogy eszükbe sem fog jutni, hogy mi az a számítógép, nem lesz szükségük rá, nem fog hiányozni semmi földi dolog.


Nehéz nekik elképzelni, de majd meglátjuk. :D (remélem)

2010. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is remélem, hogy mindannyian megtudjuk egyszer.Írhattok még, ha van kedvetek képzelegni.
2010. febr. 11. 17:42
 10/31 anonim ***** válasza:
ahogy filmekben, minden fehér és felhőcskék meg angyalkák, meg hú de szép minden, de viszont tök unalmas és giccses, és ugye a jóból is megárt a sok...
2010. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!