Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Let's gospel - Új Forrás...

A Let's gospel - Új Forrás együttes hit gyülekezetes?

Figyelt kérdés
Vagy "sima" keresztény ?

#vallás #gospel #keresztény #Hit Gyülekezete #új forrás #let's gospel
2015. márc. 5. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
"Sima" keresztény? Amúgy igen, a Let's Gospel és az Új Forrás is Hit Gyülis tagok kezdeményezése, azaz turbó-keresztény deluxe. Amúgy az Ámen, a Face To Face, a Cornerstone Club, sőt Rácz Ödön és Lugosi Dániel Ali is Gyülis.
2015. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. sajnálom nagyon.
2015. márc. 5. 15:24
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Én nem. Én örülök.
2015. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Ált. a MO.-i Gospel zenekarok HGY-sek szoktak lenni. Amúgy meg nem értem , hogy minek kell megint egy új zenekar.
2015. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Szeressük egymást ***** válasza:
69%

En is orulok, hogy Gyulis.

Az Ujforrashoz hasonlo stilusu keresztény gospel zenekar a Freedom is, azt is ajanlom. :-) Mindkettot szeretem.

2015. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Miért, miért, óh, miért kell még egy új könyv, még egy kotta, még egy CD, még egy film, miért kell még egy iskola, könyvtár, múzeum, vagy előadóterem, miért kell még egy új író, költő, énekes, zenész, festő, tanár, vagy még egy gyerek? Tényleg, miért? A lényeg, hogy a te igen értékes hozzászólásod eggyel gazdagította a gyűjteményümket. Köszönjük, gyere máskor is!
2015. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

4-ES vagyok:


helyesbbitek: "minek kell megint egy új hitgyülis zenekar."

2015. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Szeressük egymást ***** válasza:
75%

"minek kell megint egy új hitgyülis zenekar."


A 96-os Zsoltar miatt...:-)


Énekeljetek az Úrnak új éneket; énekelj az Úrnak te egész föld!

Énekeljetek az Úrnak, áldjátok az ő nevét; hirdessétek napról-napra az ő szabadítását.

Beszéljétek a népek között az ő dicsőségét, minden nemzet között az ő csodadolgait;

2015. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
8-as : nekem semmi bajom a gyüli-vel ,DE nem értem ,hogy ha csomó ilyen együttes van aki ISMERETLEN ,akkor minek kell megint egy új???
2015. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Sok zenész van a Hit Gyülekezetében, és nyilván van mondanivalójuk, mind zeneileg, mind szövegileg. Nem a Hit Gyülekezete hozza létre ezeket az együtteseket, mint szervezet, hanem olyan zenészek, akik tagjai a Gyülekezetnek.
2015. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!