Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Baphomet nyakláncot hordané...

Ha Baphomet nyakláncot hordanék, azért megszólnának az emberek?

Figyelt kérdés
Baphomet nyakláncot akarok venni,csak nem szeretném ha emiatt a tanárok vagy 1-2 vallásosabb ember megszólna.Ti mit gondoltok erről?

2015. márc. 25. 20:10
 1/7 anonim válasza:
66%

Öhmm. Én nem hordanám :D De ez a te döntésed.


Mondjuk engem a Peace-s nyakláncaim miatt röhögnek körbe...:)Ha akarod hordod.

2015. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
nem vagyok melyen vallasos, de nekem sem tetszik. es ha teged is foglalkoztat, hogy megszolnanak e erte, akkor gondolom te sem vagy annyira oda ezert a motivumert, hogy mindenkepp hordjad. en a helyedben nem vennem fel
2015. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hordani szeretném,de ugyanakkor marha kényelmetlen lenne,hogyha a sok fanatikus hívő elkezdene megtéríteni.Így is van pár ember,akik ha megkérdezik hogy szoktam e templomba járni,és ha azt válaszolom hogy..hát én máshoz fordulok úgymond,akkor szószerint kiakadnak és elkezdenek minden istenkáromlónak elmondani.Ezt jó lenne elkerülni,de tagadni nem fogom.Egyébként sem festem magam feketére meg rakatok a testemre minden szir-szart meg hörgök mint egy szellemi fogyatékos.
2015. márc. 25. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

TE döntsd el, hogy mit hordasz és miért! Aki megszól az meg k***a be. De komolyan. Mi köze van hozzá?

Téríteni? Ha odajön hozzám egy téritő az utcán, és el akar beszélgetni velem jézusról azonnal lezárom a vitát, hogy hallani sem akarom a mondókáját ne zaklasson. És elmennek. Azt hordok amit akarok és azért meg nekem tetszik. Az más kérdés, hogy semmi ilyesmit nem hordok. (mégis havi 1x rendszeresen meg akar téríteni valaki és hül*ét kapok már tőlük. Komolyan büntetni kéne ezeket a zaklatásokat.)

2015. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, ha olyan jeleket teszel magadra, ami egy világképről "nyilatkozik", akkor számíts arra, hogy olyan embernek fognak tartani, akinek ez a világképe. Ilyen egyszerű.
2015. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most hirtelen beugrott, hogy amikor suliba jártam (még a gengszterváltás előtt) leszedették a keresztet arról aki látható helyen hordta, nyakláncon vagy fülbevalón. A peace-jel maradhatott, azt csak leszólták (rosszallóan lehippizték) a tanárok, inkább hivatalból, mint meggyőződésből. Bocsi az off miatt, de hirtelen ez most beugrott.
2015. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én hordanám, és pont lesz*rnám, hogy pár agyatlan vallásos fanatikus mit gondol rólam :) Mert aki nagyon vallásos, az értelmes ember BIZTOS nem lehet, aki meg így-úgy elmegy templomba stb, az csak simán szűk látókörű és buta :)
2015. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!