Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten ma mért nem jelenik meg...

Isten ma mért nem jelenik meg és mért nem beszél? Bibliában beszélt mindenkihez például Noéhoz.

Figyelt kérdés
Bár én egy vallásban sem hiszek illetve a bibliában sem de istenben igen,biblia akkor ezek szerint kamu amit eddig is gondoltam.De amúgy akkor mért nem jelenik meg.Igy is csoda h ennyi hivő ember van holott semmi bizonyiték.

2015. ápr. 3. 21:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
8as az a baj hogy a mennybe annyira magas a követelmény h nindenkibszinte pokolba jut a lávába örökre.Tudósok is akkor mind pokolra jut holott ők könnyítík meg az életünket,de mivel nem hisznek istenbe örök szenvedés.Ezt akarod te? Bibliában ez van meg Jézus hülyeség.Isten nen ember akkor h volt jézus ember? Ha meg élt és ténylegisten fia volt akkor meg nem nagy szám h felakasutották mert tudta h mennybe jut élni fog tehát simán beválalhatta.Poklot meg ne fogadd el mert te is oda juthatsz.Igazából ha öngyilkos lesz valaki az is holott nem azt érdemelné.
2015. ápr. 4. 10:50
 12/17 anonim ***** válasza:

Noé (és Mózes, Jézus stb) idejében sem jelent meg MINDENKINEK, csak az adott kiválasztott központi gondviselési személynek.

Szóval attól hogy NEKED nem beszél, még nem feltétlenül kamu, hogy egyesekhez igen.


csak mondom...

2015. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

Aki ilyen mesékben hisz, annak valami másképp működik az agyában. Aki mindemellett még "lát és hall", olyat, ami nincs, pláne még hirdeti is, az már kifejezetten beteg.

Köztudomású, hogy hallucinogén szerekkel, de akár több napos alvásmegvonással elő lehet idézni pl látomásokat. És akkor léteznek ezek, amit láttak? Nem.

2015. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát igen halálban is egy ideig képes az agy képzelődni.

De isten nem hiszem h ölne a biblia egy megfélemlítés az emberekhez h higgyenek a vallásan.Akkoriban ráerőltették mindenkire ha meg nem hittél akkod börtön vagy halál.Isten mért is ölne? Oly le sz arja hogy mit teszünk h segíteni se segít csak ritkán.Nekem például vizsgán segített csak azt ki is merült a dolog :S Igazából nem is értem h métt nem elvégre jó ember vagyok nem bántok meg senkit szándékosan még is is én és a családom szív mindig...Szóval hinni hiszek de nem segít mint sokan lerják itt a fórumon is h mindent megkapnak tőle minden héten.Hát persze akkor én az ötöst nyerjem meg valahogy és semmit nem kérek utánna.

2015. ápr. 4. 22:28
 15/17 anonim ***** válasza:

8-aska

Téged sem teremtettek, és lehet, hogy te valóban a majomtól származol, de mi az ember szüleinktől.

Az embernek meg a majomnak közös őse volt, nem pedig a majom az ember őse, jobban kellett volna figyelni bioszon.

(Bár ha csak 8-9 éves vagy, akkor még nem vettétek, még csak a hittantanár tömte a fejeteket esetleg a teremtésről)

2015. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
mert nincs isten
2015. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A Sátán beletaszította az embert az ösztönlétbe, nem pedig kihúzta onnan. Ezt csak a történelmi hűség kedvéért jegyzem meg. Ha szétnézel a világban, láthatod, hogy valójában az alantas ösztöneik irányítják az embereket, amit magas szinten értelmeznek. De nem az értelmük irányítja az ösztöneiket, hanem fordítva. Ádámot a szelleme irányította. A szelleme irányította a gondolatait, az pedig az akaratát, és az érzéseit. Az akarata irányította a testét. Ma a test érzékei irányítják az ember érzelmeit és indulatait, azok pedig az ember akaratát, aminek az értelem igyekszik intellektuális alapot nyújtani. A szellem pedig valahol az ember belsejének egy félreeső sarkában hever használhatatlanul. Ezt köszönheted a Sátánnak. Az evangélium éppen ebbe hozott változást. Jézus Krisztus újjáteszi az ember szellemét, és megadja neki a képességet, hogy az eredeti állapotot helyreállítsa.
2015. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!