Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meggyógyulhatok?

Meggyógyulhatok?

Figyelt kérdés

Ha olyan betegségem van,ami velem született betegség,és az orvosok is csak gyógyszert tudnak adni..akkor meggyúgyulhatok ha olyan közösséggbe megyek?

Egy haverom mesélte hogy amelyik gyülekezetbe Ő jár,volt hogy egy agydaganatos embernek eltűnt az agydaganata..

Aki tudja mire gondolok az érti..legalábbis remélem hogy érthető amit leírtam,mire gondolok..



2015. máj. 6. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Hát vannak csodák, de csak akkor ha a Jóisten úgy akarja...

Nem fogsz attól automatikusan meggyógyulni, ha közösségbe mész. Az agydaganatos történet pedig vagy igaz, vagy nem.

2015. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gyógyulások a karizmatikus keresztényeknél vannak állítólag első sorban.

Mi a betegséged?

2015. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondod Lucifer: állítólag. :D
2015. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ritka betegségem van..

Myasthenia.izomgyengeség..de nem az átlagos fajta..

a génjeimben van benne ez az elváltozás..

2015. máj. 6. 21:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Jézushoz kell menned, nem gyülekezethez. Kiben hiszel, emberben, vagy Jézusban? Döntsd el, aztán tégy, amit akarsz.
2015. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De ha megszívleled, akkor Pál nagy tanácsot adhat:


IIKor 12


7. És hogy a kijelentések nagysága miatt el ne bizakodjam, tövis adatott nékem a testembe, a Sátán angyala, hogy gyötörjön engem, hogy felettébb el ne bizakodjam.

8. Ezért háromszor könyörögtem az Úrnak, hogy távozzék el ez tőlem;

9. És ezt mondá nékem: Elég néked az én kegyelmem; mert az én erőm erőtlenség által végeztetik el. Nagy örömest dicsekeszem azért az én erőtelenségeimmel, hogy a Krisztus ereje lakozzék én bennem.

10. Annakokáért gyönyörködöm az erőtlenségekben, bántalmazásokban, nyomorúságokban, üldözésekben és szorongattatásokban Krisztusért; mert a mikor erőtelen vagyok, akkor vagyok erős.

2015. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem a közösség fog meggyógyítani, hanem Jézus. Hozzá fordulj, mert szeret és gyógyítani akar, az életed része akar lenni. Jézus képes erre, higgy Benne!

Én is ismerek olyan embereket, akiket egyedül Jézus volt képes meggyógyítani! :)

2015. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
viszont Jézus annak adja az erejét, akinek a Teremtő akarja, ezt ne felejtsétek. kérdező: a hited gyógyulást szerezhet. ez egyértelmű, bibliai példákkal alátámasztható tény. én kívánom neked :-)
2015. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az imadkozasnak van valamennyi placebo hatasa, de "csodalatos gyogyulast" nem ad. Aki azt allitja, hogy igen, az vagy sarlatan, vagy istenkaromlo.


Amerikaban evente tucatnyi gyerek hal meg konnyen kezelheto betegsegekben, mert a szuleik nem viszik orvoshoz, csak imadkoznak erte. Aztan mikor a gyerek meghal, kijelentik, hogy "bunos volt".


Rossz belegondolni, hogy a 21. szazadban egyes emberek meg ezen a szinten vannak.

2015. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csodálatos gyógyulásokról általában a szektások szoktak beszámolni (pl. hitgyüli), ezektől jobb, ha távol tartod magad.


Biztos, hogy veled született a betegség? Myasthenia gravis lehet megzavarodott immunrendszer eredménye is. Egész életedben szenvedtél tőle, vagy "kialakult"? Ha az utóbbi, akkor nem (teljesen) genetikai eredetű.

2015. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!