Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt unitáriusok?

Vannak itt unitáriusok?

Figyelt kérdés
Ki tudnák fejteni hogy miben hisznek, mi a hitük alapja?

2015. máj. 14. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudok arról, hogy lennének itt, de a hitük rendkívül Bibliaellenes: [link]
2015. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

NINCSENEK!


Muhahahahahaha

2015. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Istvan35


[link]


Muhaha, egyébként kihez tartozik ez az oldal? Vallásügyileg értem. Mivel úgy tűnik mintha reformátusok lennének, de ott az ilyen primitív fanatizmust nem engedik meg.

2015. máj. 15. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem tanú a készítő (Jehova tanúja), bár még nem olvastam el csak néhány cikket, de ezekből nekem az jött le.
2015. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Istvän35


És te is jehovás (v. jehova vagy akár jehovista) vagy?

2015. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jehova tanúja, igen.
2015. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sylvain ***** válasza:
90%

"Nem tudok arról, hogy lennének itt, de a hitük rendkívül Bibliaellenes"

Én unitárius vagyok, és az unitárius vallás, mint minden más keresztény vallás a Bibliára támaszkodik. Tehát nem lehet bibliaellenes. Akárki bemehet egy unitárius istentiszteletre, és meggyőződhet erről. Az, aki azt állítja, hogy az unitárius vallás bibliaellenes, az semmit sem tud az unitárius vallásról. Ezek szerint Bartók Béla, Bölöni Farkas Sándor, Kriza János, Gárdonyi Géza is bibliaellenesek voltak? Mert ők is unitáriusok voltak. Jókai is szépen ír az unitárius vallásról az Egy az Isten című regényében.

2016. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!