Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz, hogy a tanúk tiltották...

Igaz, hogy a tanúk tiltották egy időben az oltások elfogadását?

Figyelt kérdés
több helyröl is ezt az információt kaptam, érdekelne, igaz-e ez.
2015. máj. 25. 11:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%
Igaz, de én akkor is oltottam őket.
2015. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
igaz, bár ezt többnyire letagadják, az átlag tanú ezt rágalmazásnak itéli mert neki is hazudnak, és mivel nem olvashatnak el semmiféle kritikai írást velük kapcsolatban (mondván, hogy azt az ördög sugalmazta) ezért marad az őrtorony társulat, ami persze azt fogja állítani ilyesmit sosem tiltottak, néha valótlan eseményekre hivatkozik, egyetlen esély, hogy egy jehova tanúja ezt belássa, ha pl szerzel neki egy régi őrtorony magazint, ami ugye nem könnyű és a kellően fanatikusok azt mondják majd hamisítvány
2015. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
úgy tudom, a kiadványaik fent vannak a honlapjaikon, mindenki számára hozzáférhetőek, nem?
2015. máj. 25. 12:51
 4/33 KZitus ***** válasza:

Szia


Az én gyerekeim minden oltást megkaptak.

Mint tanú, szerinted milyen vélaszt adhatok neked?

A tettek mindig hangosabbak a szónál:-)

2015. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 KZitus ***** válasza:
bocs, ez lemaradt: ez is egy adalák az információidhoz...
2015. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
tudom, hogy most nincs ilyen. a kérdés nem az volt, hogy most él-e ez, hanem hogy volt-e ilyen?
2015. máj. 25. 13:30
 7/33 anonim ***** válasza:
Igen a gyerköcök be vannak oltva a kötelezö oltások az orvos felügyelete alatt szerintem hasznosak! 🐤
2015. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Sohasem volt tiltva az oltás a Tanuknál, de gondolom minden csoportban vannak emberek, akik kételkednek, nekünk a családban szerencsére nem volt semmilyen komolyabb kompliláció az oltások miatt 
2015. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 KZitus ***** válasza:

Kedves kérdező:-)


Múlt időben írtam a mondatom. Ez eléggé régen történt, több évtizede :-)

2015. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
ha az információim helyesek, akkor ez még russel idejében volt, tehét 1900 körül, nem most. mindenesetre örülök, hogy beadattad az oltásokat. :-) köszönöm a kultúrált válaszaitokat, ha esetleg valaki tudna bizonyítékot rá, hogy volt ilyen, szívesen megnézném.
2015. máj. 25. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!