Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez egy démoni tevékenység...

Ez egy démoni tevékenység kezdete akar lenni, vagy poltergeist?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta kíváncsi voltam arra, hogy mi van a házunkkal. Gyerekkoromban gyakran volt visszatérő álmom egy vörös szemű démonnal. Akkor keltette fel az érdeklődésem. Mikor egyedül hagytak itthon (még kicsi voltam) gyakran lépteket hallottam, kopogásokat.

Azóta már sok idő eltelt és úgy határoztam egy éve, hogy kiderítem, mi ez.

Elkezdtem használni különféle eszközöket (hangfelvétel, kapcsolathoz eszköz....stb) A lényeg, hogy pár napja abbahagytam, mert nagyon félek. Azt hiszem, hogy ezzel rosszat tettem. Nem kellett volna. Kopogásokat hallok, illetve azt érzem, hogy valaki figyel, és hallom, hogy beszél hozzám, bárhová megyek,követ engem. A zaj, hang ott van, ahol én. Mielőtt bárki azt gondolná, hogy menjek orvoshoz, a családtagjaim is tapasztaltak furcsa dolgokat. Például az egyik családtagom egy nőt látott az este folyamán sétálni a konyhában. Én gyerekkoromban sokszor ébredtem fel arra is, hogy valaki áll az ágyam lábánál és beszél hozzám, de férfi és női hangot is hallunk egyaránt. Én hallom jobban, de lehet azért, mert foglalkozom sokat vele, vagy nem tudom...

Attól félek, hogy azzal, hogy zavartam, megnyitottam valamit. Esténként a padláson kaparászást hallunk, illetve, mintha valaki lenne fent (léptek, zajok...stb). Nincsenek állatok fent, tiszta.

Néha ócsárló szavakat mond, vagy rémisztget. Akad olyan is, hogy azt hisszük, a másik szólt nekünk, közben nem szólt hozzánk senki.

Nem tudom pontosan, hogy mi ez.

Amit viszont megjegyeznék és ezért tettem a poltergeist szót is bele a kérdésembe, mert én egy olyan ember vagyok, akire jellemző a szorongás, hogy elfojt mindent és túl stresszes. Egyszer elmentem a rokonomnál és egyik este arra ébredtem, hogy az egyik szobában ég a villany. Hallottam, hogy valakik beszélgetnek, de nem mertem odamenni. Másnap elmeséltem és kiderült, hogy régen a helyen férfiak és nők gyűltek össze ott és szórakozgattak, valamint egyéb rossz dolgot is meg tudtam, de ez más helyeken is így van. Nem tudom, hogy mennyire vagyok nyitott erre, vagy mi ez...

Azt szeretném meg tudni, hogy ez démoni tevékenység, vagy más...?!

Illetve azt, hogy lehetnek-e ketten (férfi, nő), vagy csak egy démon szórakozik mikor milyen alakban.


Köszönöm a válaszokat és a segítséget.



2015. jún. 23. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A 2 lét között ragadt lelkek hívásra jönnek. Nem biztos, hogy poltergeist, sima szellem is lehet, nem feltétlenül démon, ami rosszaindulatú. Azt kellene kiderítened kik éltetek előttetek abban a házban. Azon kívűl próbáld mondani hangosan, ha észleled vagy látod őket, hogy távozzanak, ne zavarjanak. Nem biztos, hogy megteszik, de legalább próbáld meg.
2015. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Annyit tudok a házról, hogy egy idős nő halt meg itt (furcsa módon) és egy fiatal lány öngyilkos lett (ő nem a házban, de itt lakott).

Elküldtem, jelenleg szentelt olajat használok, ami megnyugtat, de nem megy el.

Próbáltam egy szöveget felolvasni, ami arra kéri, hogy távozzanak, de hirtelen hideg lett és furcsa érzés fogott el.

2015. jún. 23. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
ez egy "troll kérdés" ?
2015. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérsz Jézustól segítséget?
2015. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4:


A szöveg, amit olvastam pont vallási jellegű. Én imádkozom továbbra is.

2015. jún. 23. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Ne a vallást válaszd, hanem a hitet. A kettő nem egy és ugyanaz!

Figyelj rám, mert neked akarok jót és tudom mitől szabadultam én is és tudom ki a szabadító: szó szerint vedd, hogy Jézust válaszd! Térdelj le és add át neki a szíved, legyen ez a kezdet. A hit nem vallás, Jézus nem a vallásosok Istene, hanem a hívőké.

Könyörgöm, hogy válaszd őt, és kérd az ő segítségét! :(

2015. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek neked egy hasonló történetet.

Ezelött őt éve elköltöztünk, el adtuk a városi lakást és kiköltöztünk egy tanyára.

A tanyát egy zsidotól vettük meg, hogy ő kitől vette azt nem tudom, kipofozta rendbe tette és eladta.

A lényeg az, hogy nekem feltünt, hogy néha éjszakánként hallok a padlás szobába mozgást, kaparászást, néha mintha fiókokat huzgálnának, meg stb ilyen furcsa hangokat.

De mivel keresztények vagyunk nem igazán foglalkoztatott annyira ez a dolog, mert nem hiszek nem hittem az ilyen szellem járásokban. Telt múlt az idő, patkányriasztót vettem, egérfogót vettem, hogy netán hátha beleragad a "vendég úr" elkapjuk a garabancát és akkor megszünnek ezek a zajok is, de semmi egyetlen egeret sem fogtam meg meg nem is láttam, sőt még egy kismacskát is kaptunk a szomszédtól, hogy legalább riassza el ezeket a rágcsálókat, de ugyan úgy hallottuk ezeket a zajokat NÉHA éjszakánként. Tehát ez nem mindennapos volt hanem néha néha. Úgy két évvel ezelőtt jött egy nagyidő, de nagyon nagy viharral meg jégessővel. Említettem már, hogy keresztények vagyunk, nos aznap este mikor volt a vihar a család összeűlt és imádkoztunk, én hangosan mondtam az imát mert ilyenkor mindig ezt tesszük, félre értés ne essék, minden nap imádkozunk de mindenki magában csendben imádkozik, de olyankor amikor nagyidő van mindig a család feje mondja az imát hangosan, lehet egyeseknek ez furcsa de én így voltam nevelve és és én is így nevelem a gyerekeimet mert ebben nem látok semmi rosszat, aztán majd, ha ők is felnőnek eldöntik, hogy mit akarnak az életükkel. Visszatérve a lényegre, én mikor elkezdtem az imát egy hatalmas nagy dobbanás jött a padlás szobából utánna követték olyan hangok amit életemben nem hallottam és nem is akarok többet hallani, úgy képzeljétek el, hogy néztek pl egy cowboy filmet amikor többen lovagolnak a filmben és ezt a csapat lovagolót felgyorsítanák a maximumra akkor már az a pata dobogás nem is lodobogásra hasonlítana hanem inkább egy motor nélküli vasúti szerelvényre. Na kb ilyen hang jött le a fölöttünk levő padlás szobából.Megmondom őszintén,hogy én férfi létemre lefagytam, nem tudom mennyi idő telt el amikor folytatni tudtam az imát de azt tudom, hogy amikor kimondtam, az "Ámen"-t abban a pillanatban megszünt a zaj is.

Akkor este nem mertem főlmenni, hogy megnézzem mi történt a szobában de másnap reggel én és a feleségem főlmentünk, és semmi emberek egyetlen kép vagy könyv nem volt elmozditva a helyéről, semmi mintha semmi sem történt volna este. Egyetlen cserép nem volt a házról leesve, egyetlen ablakszem sem volt betörve, egyszerűen semmi kár nem ért bennünket.

Azóta csend van, nincsenek zajok, nincs kaparászás, dobbanás vagy fiók nyitogatás.

Én még ma sem tudom, hogy mi volt vagy kik voltak, de abban biztos vagyok, hogy azon az estén nem csak mi voltunk abban a házban, és ezt úgy mondom, hogy egy olyan keresztény vagyok aki még ma is kételkedik a szellem járásokban meg hasonló dolgokban.

Hiszek Istenben, hiszek abban, hogy vannak gonosz démonok, szellemek de még ma is nehezemre esik elfogadni, hogy szellemek elfoglalhatnak házakat és zaklathatnak embereket.

Persze lehet azt is feltételezni, hogy a vihart meg az essőt hallottuk, de megjegyezném, hogy azért különbbséget lehet tenni azoktól a zajoktól amelyek kint vannak a házon kívűl, és azoktól a zajoktól amelyek a házban vannak a fejed fölött, tehát nem a vihar zajait hallottuk, mert a vihar nem áll le ha kimondod az Áment, Jézusnak igen de nekem bíztos nem. :)

És én most azt mondom neked kedves kérdező, hogy a szívből jövő ima a megoldás és nem az olaj meg különbözó okkultista, spiritista "szerszámok", hanem az ima.

Aki Jézus nevében imádkozik védelemért és őszintén, azt az Úr nem hagyja, ezt tanúsíthatom. :)

Aki nem akarja elhinni a fenti történetet annak nem kell elhinnie, de nem hazudok, úgy történt ahogy leírtam.

Üdv!

2015. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!