Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk, Irakban, Iránban,...

Tanúk, Irakban, Iránban, Sziriában vannak Királyság termeitek?

Figyelt kérdés

Ez komolyan érdekelne mert látom a neten meg a hírekben meg újságokban ahogy fejezi le a keresztényeket Jézusért az ISIS, de soha nem hallottam, hogy Jehova Tanúja is lenne köztük, legtöbben copt keresztények.

Ha ott is vannak gyülekezetek akkor ott is ugyan úgy jártok házról házra?

Köszi!


2015. jún. 24. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
szerinted? a 2015-ös évkönyv tanúsága szerint: nincs. van ugyan 30 egyéb ország, de pl kínában sincs, ahol potom 1,5 milliárd ember él... mit vársz ettől a zrt-től? netán hogy elismerje, az az igazi üldézés, ami ott zajlik? ott tényleg Jézus miatt üldözik az embereket: christian (krisztus követője) vagy? igen! tagadd meg krisztust! nem. (.....) nos, ŐKET ÜLDÖZIK JÉZUSÉRT... a tanúkat csak szidják, de nem üldözik... maradjunk ebben, mindenkinek jobb így. azok az emberek szíriában, irakban, iránban, VALÓBAN A LEGTÖBBET ADJÁK JÉZUSÉRT, ÉS VALÓBAN HISZNEK... mi csak hisszük, hogy hiszünk... vajon én képes lennék nem megtagadni Jézust, miután TUDOM ÉS LÁTOM, MIVEL JÁR AZ OTT? bárcsak őszintén igennel tudnék erre felelni... de hiszem, hogy mindeggyikük fel fog támadni, miként Jézus is feltámadt, IGEN!
2015. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
és monacoban? vagy a vatikánban? merthogy minden embernek prédikálni kell... monacóban biztos nem tíltja semmi, iszonyat szabadság van ott, nem? de vajon királyságterem van-e?
2015. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 :)

Ámen!

2015. jún. 24. 18:49
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Nem hinném, hogy a Vatikánban lennének királyságtermek, ami meg Monacot illeti...passz.

Köszi a válaszokat!

2015. jún. 24. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!