Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az apológia kutató intézet,...

Az apológia kutató intézet, milyen véleményel van a katolicizmus iránt, esetleg van róla kritikás könyvük?

Figyelt kérdés
Katolikus vagyok és érdekel,mennyire kritizálják a vallásom.

2015. júl. 14. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
amit én eddig olvastam tőlük abban nincs nyílt kritika a katolicizmussal szemben, álltalában előre "szólnak" hogy ők a protestán oldalról közelítik meg a dolgokat, ami igaz is, szerintem pont azért, hogy a katolikusokat ne sértsék meg azzal, hogy pl ragaszkodnak a sola scriptura nevű elvhez
2015. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem merik leírni a véleményüket. Egyébként nézd meg ezt a videót az egyházad vezetőségéről:


https://www.youtube.com/watch?v=okCr1SkJ_2E

2015. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na ez az a kategória amire Puzsér azt mondta "pusztító alpárisag"


nem vagyok katolikus, és nem is a szívügyem a dolog, de történészként azt kell mondjam, ez nevetséges, történelmietlen és uszító volt, még csak nem is a kérdésre válaszolt

2015. júl. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igaza,van az utolsó válaszolónak.

Én nem azt kérdeztem milyen az egyházam vezetősége!!!!!

2015. júl. 15. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!