Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit kell tennem a plébánosnál,...

Mit kell tennem a plébánosnál, hogy ajánlást írjon kollégiumi elhelyezkedéshez?

Figyelt kérdés
Egyházi kollégiumba megyek, de már elsőáldozó sem voltam, csak keresztelve vagyok... Ez nem kizáró ok, hogy adjon? Azért mennék oda, mert bár, misékre sem járok, "annyira rossz sem vagyok", és van ott ismerősöm, és valamilyen szinten válogatott társaság.
2015. júl. 17. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
menj oda mond, h szeretnél abba a kollégiumba menni, mond el miért, és hogy kéne az ajánlás, ha nem sikerül keress egy másik plébánost(nála ugyan azt mond)
2015. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. júl. 17. 14:45
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
koleszhez manapság már paptól kérnek ajánlást? te jó ég, hova jutottunk ...
2015. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én sem értem, miért kell, egy újabb felesleges dolog. Egyházi kollégium, ide vagy oda.
2015. júl. 17. 15:32
 5/11 A kérdező kommentje:
4: köszi, de a helyi papok nem túl bizalomgerjesztőek. :Ddddd de azért ment a zöld
2015. júl. 17. 15:33
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Egyházi intézményekbe mindig is kellett plébánosi ajánlás, épp azért, hogy olyanokat vegyenek fel, akik komolyan hívők, és hívő közösségben szeretnének élni. Ha még csak templomba se jársz, elsőáldozó és bérmálkozó sem voltál, sőt esetleg nem is vagy vallásos, akkor felejtős. Ne akard elvenni a helyet azok elől, akik tényleg a szellemisége miatt választanák azt a kollégiumot.
2015. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aha, ez mind szép és jó, de egyik évben sem telt még be a létszámuk, szóval, aligha venném el bárkitől is a lehetőséget.
2015. júl. 17. 17:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Feltétel: minden vasárnap legyél ott a misén, ha nem vagy beteg.
2015. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Miért várod el bármelyik plébánostól is azt, hogy hazugságra adja magát, valaki miatt, akit még csak soha nem is látott ( misén)?
2015. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó, meggyőztetek, valószínű, úgy sem bírnám, és bármennyire is hiszek, nem igénylek keresztény szellemiségű oktatást egy kollégiumban. Sima kolit választok.
2015. júl. 18. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!